پیش بینی هفتگی فارکس ۱۱ تا ۱۵ اسفند

آخرین خبرها از بورس، عرضه اولیه و ETFهای دولتی

هفته گذشته بدلیل افزایش بازده اوراق قرضه امریکا، قیمت دلار در مسیر صعود حرکت کرد.

تهران – اقتصادبرتر – ۱۰ اسفند ۹۹

به گزارش #اقتصادبرتر ، اما در هفته پیش رو داده های اقتصادی شامل نرخ بیکاری بیانه بانک مرکزی استرالیا منتشر می شوند.از طرفی اخبار کرونا، چگونگی مذاکرات تجاری امریکا و چین و جلسه اوپک پلاس سبب نوسان بیشتر در بازار خواهند شد.

تحلیل بنیادی هفتگی فارکس:

دوشنبه یازده اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۳:۰۰ ظهر: شاخص اقتصادی PMI انگلستان در این لحظه منتشر می شود بیشتر تریدرهای پوند بدنبال بیشترین عدد ممکن هستند تا خرید پوند خود را افزایش دهند.

دوشنبه یازده اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۸:۳۰ عصر: آمار ISM شرایط تجاری در بخش تولید ایالات متحده را نشان می دهد و یکی از شاخص های اصلی وضعیت اقتصادی در امریکاست.

سه شنبه دوازده اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۷:۰۰ بامداد: فدرال رزو استرالیا در این زمان دربار نرخ بهره تصمیم می گیرد. طبق پیش بینی هرچند تغییری در نرخ بهره نیست اما هر نوع خوش بینی نسبت به اقتصاد استرالیا سبب افزایش قیمت دلاراسترالیا می شود.

چهارشنبه سیزده اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۴:۰۰ بامداد: تولید ناخالص داخلی استرالیا بصورت فصلی منتشر می شود.خبر GDP سلامت و میزان فعالیت اقتصادی را نشان می دهد به احتمال این خبر سبب نزول قیمت لحظه ای دلار استرالیا بشود.

پنج شنبه چهارده اسفند ۱۳۹۹: این جلسه با حضور کشورهای عضو اوپک برگزار می شود. هدف از این جلسه افزایش مناسبات همکاری اعضا، اتخاذ سیاست های نفتی یکسان و تعیین عرضه میزان نفت در سطح بین المللی است. نشست خبری در پایان جلسه انجام می شود.

جمعه پانزدهم اسفند ۱۳۹۹ ساعت ۱۷:۰۰ : وضعیت اشتغال بخش غیرکشاورزی را اداره آمار امریکا در این لحظه منتشر می کند و نشان از تعداد شغل های جدید در ماه گذشته می باشد این داده اقتصادی برای فدرال رزرو اهمیت بالایی دارد.

تحلیل تکنیکال هفتگی فارکس:

میانگین قیمت جفت ارز EURUSD به احتمال ۱٫۲۰۶۴ می باشد و روند هفتگی نزولی یا Bearish است.

میانگین قیمت جفت ارز GBPUSD به احتمال ۱٫۳۹۸۴ می باشد و روند هفتگی صعودی یا Bullish است.

میانگین قیمت جفت ارز USDJPY به احتمال ۱۰۶٫۵۰ می باشد و روند هفتگی صعودی یا Bullish است.

میانگین قیمت جفت ارز AUDUSD به احتمال ۰٫۷۷۴۴ می باشد و روند هفتگی نزولی یا Bearish است.

*علی حیدری کارشناس ارز و اقتصاد

پاسخ دادن