پیش فروش همزمان سایپا و ایران خودرو

مدیر عامل سایپا از آغاز عرضه ۳۰ هزار محصول دیگر سایپا در قالب طرح پیش‌فروش و قرعه‌کشی طرح فروش فوق‌العاده محصولات گروه خودروسازی سایپا در روز یکشنبه ۱۸ خردادماه خبر داد.

تهران – اقتصادبرتر – ۱۸ خرداد ۹۹

به گزارش #اقتصادبرتر  به نقل از سایپا نیوز، مدیرعامل گروه سایپا از اجرای فرآیند قرعه‌کشی طرح فروش فوق‌العاده محصولات گروه خودروسازی سایپا در روز یکشنبه ۱۸ خردادماه خبر داد.

 سید جواد سلیمانی درباره اجرای طرح فروش فوق‌العاده خودرو، گفت: ثبت‌نام و انتخاب محصولات در این طرح تا ۱۴ خردادماه به صورت ۲۴ساعته ادامه خواهد داشت و پس از آن سایت برای انطباق اطلاعات ارایه شده توسط متقاضیان با سایر نهادها بسته خواهد شد.

وی با بیان اینکه صحت‌سنجی و راستی‌آزمایی اطلاعات و بررسی محدودیت‌های اعمال شده برای کاهش واسطه‌گری و ایجاد نظام توزیع عادلانه، در فاصله روز پانزدهم تا هجدهم خردادماه انجام خواهد شد، افزود: متقاضیانی که حائز شرایط باشند و اطلاعات ارائه شده آنها با بانک اطلاعاتی سایر دستگاه‌های حاکمیتی همخوانی داشته باشد در قرعه‌کشی روز ۱۸ خردادماه حضور خواهند داشت.

مدیرعامل گروه سایپا اظهارداشت: قرعه‌کشی برای تخصیص ۱۰ هزار دستگاه از ۷ مدل خودرو گروه خودروسازی سایپا با حضور نمایندگانِ وزارت صنعت، معدن و تجارت، دادستانی کل کشور و دادستانی تهران، سازمان بازرسی کل کشور، مرکز ملی رقابت و سایر نهادهای نظارتی و نیز با پوشش تصویری رسانه ملی برگزار خواهد شد.

مدیرعامل گروه سایپا خاطرنشان کرد: اسامی منتخبین این طرح فروش پس از پایان قرعه‌کشی و تایید نهادهای نظارتی به صورت عمومی منتشر خواهد شد و متقاضیان محترم ۴۸ ساعت فرصت دارند تا نسبت به واریز وجه خودروهای انتخابی خود اقدام کنند.

سلیمانی از آغاز عرضه ۳۰ هزار محصول دیگر سایپا در قالب طرح پیش‌فروش خبر داد و افزود: پس از انجام قرعه کشی طرح فروش فوق‌العاده، عرضه ۳۰ هزار دستگاه دیگر را در قالب طرح پیش‌فروش آغاز خواهیم کرد.

وی گفت: اطلاعات تکمیلی پیش فروش خودرو روز شنبه ۱۷ خردادماه اعلام می‌شود.

لیست خودروهای قابل عرضه در طرح پیش فروش ایران‌خودرو ویژه خردادماه ۹۹ منتشر شد

به گزارش اقتصادبرتر به نقل از ایکوپرس،لیست خودروهای قابل عرضه در طرح پیش فروش ایران‌خودرو ویژه خردادماه ۹۹ منتشر شد.
به اطـلاع متقاضـیان محتـرم مـی رسـاند، پیـرو بخشـنامه ۴۳۱۰ ،لیسـت خودروهـای قابـل ارائـه در طرح پیش فروش یک ساله محصولات ایران خودرو به شرح جدول ذیل می باشد:

تاریخ و نحوه ثبت نام:

طرح پیش فروش یک ساله خودرو مطابق شرایط جدول، از ساعت ۸ صبح روز یکشنبه مورخ ۹۹/۰۳/۱۸ شروع و تا ساعت ۲۴ تاریخ ۹۹/۰۳/۲۰ به مدت ۳ روز اجرا می گردد. حداکثر ۳ روز پس از پایان ثبت نام، قرعه کشی برگزار و اسامی منتخبان اعلام خواهد گردید.

جدول شرح خودروها، مبالغ علی الحساب پیش پرداخت و بازه تحویل در طرح پیش فروش یک ساله:

پاسخ دادن