پیگیری وضعیت مددجویان فاقد سهام عدالت کمیته امداد

دفترچه بیمه شدگان کمیته امداد آماده است
اقتصادبرتر

حسین خدرویسی معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد امام (ره) از پیگیری سهام عدالت مددجویان کمیته امداد که فاقد سهام عدالت هستند خبر داد.

تهران – اقتصاد برتر – ۹ مهر ۹۹

به گزارش #اقتصادبرتر به نقل از ایسنا، حسین خدرویسی ضمن اعلام اینکه ۹۰۰ هزار نفر از مددجویان تحت پوشش کمیته امداد که به تازگی تحت پوشش قرار گرفته اند و سهام عدالت ندارند، تصریح کرد: کمیته امداد پیگیر سهام عدالت این تعداد از مددجویان می باشد و به مبادی ذی صلاح درخواست داده، امید است که دولت این موضوع را پیگیری کند تا این دسته از مددجویان نیز صاحب سهام عدالت شوند.

پیگیری سهام عدالت ۹۰۰ هزار نفر مددجویان کمیته امداد فاقد سهام
حسین خدرویسی، درباره وضعیت سهام عدالت مددجویان کمیته امداد، اظهار کرد: کمیته امداد برای پاسداری از سهام عدالت مددجویان به طور مرتب مشاوره‌هایی ارائه می‌دهد تا مددجویان در حفظ سهام‌شان کوشا باشند.

وی با بیان اینکه در حال حاضر حدود ۳ میلیون و ۵۰۰ هزار نفر دارای سهام عدالت هستند، گفت: البته تعدادی از این افراد مددجویانی هستند که طی سنوات گذشته از تحت پوشش کمیته امداد خارج شدند. عده دیگری از مددجویان هستند که به تازگی تحت پوشش کمیته امداد قرار گرفتند اما سهام عدالت ندارند که تعداد آنها حدود ۹۰۰ هزار نفر است.

معاون حمایت و سلامت خانواده کمیته امداد امام (ره) با بیان اینکه حدود ۹۰۰ هزار نفر از مددجویان فعلی کمیته امداد سهام عدالت ندارند تصریح کرد: این نهاد برای این دسته از افراد به مبادی ذی صلاح درخواست داده، زیرا واگذاری سهام عدالت به این افراد که فاقد سهام عدالت هستند در اختیارات دولت و مجلس است.

خدرویسی با بیان اینکه برای سهام عدالت باید منابع آن تامین و سازو کار قانونی آن نیز تعریف شود، اعلام کرد که کمیته امداد پیگیر سهام عدالت مددجویانی که به تازگی تحت پوشش قرار گرفته‌اند است، امید است که دولت این موضوع را پیگیری کند تا این دسته از مددجویان نیز صاحب سهام عدالت شوند.

پاسخ دادن