چای مناسب گروه خونی شما چیست؟

چای یکی از محبوب‌ترین نوشیدنی ها در جهان است. این نوشیدنی در انواع مختلف مانند چای سیاه، چای سبز، و چای سفید در دسترس است، که هر یک فواید سلامت مختلفی را ارائه می کنند.

تهران- اقتصادبرتر- ۰۵ آبان ۹۹

به گزارش #اقتصادبرتر ، اگر یک فنجان چای لبخند را روی لب های شما می نشاند و اندکی زیاده‌روی در آن نیز موجب رنجش قلب نمی شود، پس چرا از مصرف روزانه آن لذت نبریم؟ در ادامه فواید هریک از انواع چای روی گروههای خونی مختلف عنوان شده است:

گروه خونی O

 این گروه خونی ممکن است مستعد ابتلا به مشکلات معده باشند که می‌تواند به صورت ریفلاکس اسید معده ظاهر شود برای کمک باید چای زنجبیل و چای سبز بنوشید که این عارضه را کاهش دهد.

 گروه خون A

 افراد دارای این گروه خونی افراد بسیار تحلیل گر، عاطفی و معمولا بسیار آسیب پذیر و مستعد استرس هستند این به این معناست که سطح بالاتری از هورمون استرس در آن‌ها وجود دارد بنابراین، یکی از چای‌های خوب برای کمک به آرامش اعصاب در این افراد، چای آویشن و یا گل یاس است.

 گروه خونی B

 افراد با این گروه خونی غالباً لجباز، تنبل و لاغر به نظر می‌رسند این افراد مستعد ابتلا به بیماری‌های خود ایمنی، چاقی هستند و اغلب از خستگی مزمن و خواب نامنظم رنج می‌برند.
بهترین و سالمترین چای برای این افراد چای سبز است. همچنین چای سیاه بدون هیچگونه افزودنی برای این افراد توصیه می‌شود.

 گروه خونی AB

 گروه AB کمیاب است و تنها ۴ ٪ از افراد این گروه خونی را دارند نوشیدنی‌های کافئین دار مانند قهوه و چای سیاه برای این افراد توصیه نمی‌شود و بهتر است این افراد چای سبز، نعناع و پونه بنوشند.

پاسخ دادن