چرا رئیس صدا و سیما در جلسه هیات دولت غایب بود؟

 رئیس سازمان صدا و سیما احتمالا به دلیل اظهارات توهین آمیز یکی از مهمانان برنامه «زاویه» که از شبکه ۴ پخش شد، به جلسه امروز هیئت وزیران دعوت نشد.

تهران- اقتصادبرتر- ۰۸ بهمن ۹۹

به گزارش #اقتصادبرتر به نقل از ایسنا ، در جلسه صبح چهارشنبه هیئت وزیران که به ریاست  حسن روحانی برگزار شد ، عبدالعلی علی عسگری رئیس سازمان صدا و سیما حضور نداشت.

علت این غیبت عدم ارسال دعوتنامه از سوی دفتر هیئت دولت برای علی عسگری عنوان شده است.

هفته گذشته در یک برنامه تلویزیونی به نام «زاویه» که از شبکه چهار سیما برگزار شد، حجت‌الاسلام والمسلمین احمد جهان‌ بزرگی عضو هیئت‌ علمی پژوهشگاه فرهنگ و اندیشه اسلامی که به عنوان مهمان در این برنامه حضور یافته بود، در اظهاراتی بی‌سابقه گفت: “مسئولی که در خانه نشسته و شاید پای منقل هم باشد، جایی سر نمی‌زند و وزرایش نمی‌توانند با او تماس بگیرند، این مسئوله؟ “این اظهارات توهین آمیز باعث اعتراض اعضای هیئت وزیران شد.

امروز نیز آقای واعظی در پاسخ به سوال خبرنگار مبنی بر دلیل غیبت رییس صدا و سیما در جلسه هیات دولت گفت: اینکه ایشان دعوت داشت یاخیر مطلع نیستم! اما در سالنی که ما حضور داشتیم ایشان حضور نداشت!

رییس دفتر رییس جمهور افزود: سیاست رییس صدا و سیما بر این مبناست که هر کس مخالف دولت است را بعنوان میهمان به برنامه هایش دعوت می کند!

پاسخ دادن