چند ترفند برای تزئین قاب گوشی و تبلت

قاب محافظ و کاور گوشی معمولاً گران است. می‌دانید بدترین قسمت چیست؟ وقتی یک کاور بسیار زیبا می‌بینید، تصمیم می‌گیرید کمی بعدتر که پول به دستتان رسید، آن را بخرید، ولی وقتی برای خریدش مراجعه می‌کنید، در کمال ناباوری متوجه می‌شوید که برای مدل تلفن شما موجود نیست.

تهران – اقتصاد برتر – ۲۳ اسفند ۱۴۰۰

ما اینجاییم که به شما بگوییم نیازی نیست که ساعت‌ها وقت بگذارید تا قابی زیبا و متناسب با گوشی‌تان را بیابید. شما خود می‌توانید آن را بسازید. خرید گوشی یکی از مهم‌ترین مواردی‌ست که باید از همان ابتدا هزینه‌ای جداگانه برای وسایل جانبی آن در نظر داشته باشید، مثلا داشتن قاب و کیف گوشی مناسب از مهم‌ترین و اصلی‌ترین مواردی‌ست که نباید خرید آن را پشت گوش بیندازید.

در ادامه، چند راه خلاقانه برای تزئین انواع قاب محافظ و کاور گوشی را آورده‌ایم که می‌توانند ظاهری زیبا به قاب گوشی‌تان ببخشند.

تزئین قاب گوشی با کمک اسپری رنگ و توری

یکی از شیک‌ترین طراحی‌هایی که قاب گوشی‌تان را بسیار زیبا می‌کند، رنگ کردن قاب گوشی با کمک اسپری رنگ است، درحالی‌که روی کاور تلفن، یک توری قرار داده‌اید. تنها چیزی که بدان نیاز دارید یک قاب گوشی ارزان ‌قیمت با هر طرحی است، سپس کاور را با استفاده از اسپری مشکی، رنگ‌ کنید. سپس بعدازاینکه خشک شد، یک‌تکه توری بردارید و آن را روی کاور قرار دهید؛ و این بار به کمک اسپری نقره‌ای یا طلایی آن را رنگ کنید. به‌این‌ترتیب، کاور بسیار جذابی خواهید داشت.

تزئین قاب گوشی با استفاده از چسباندن نگین‌های نئونی

سایه‌های نئونی، بسیار دوست‌داشتنی‌، زیبا و تو چشم‌اند. همه آنچه بدان نیاز دارید، چسباندن آن‌ها در الگوی مشخص روی هر قاب ساده گوشی است. می‌توانید آن‌ها را به‌صورت راه‌راه، طراح پولکا (polka)، نقطه‌نقطه، پیکانی، الماسی یا هر طرحی که مدنظرتان است، بچسبانید.

تزئین قاب گوشی یا تبلت با استفاده از پولک‌های ستاره‌ای

پولک‌های ستاره‌ای شکل بسیار زیبایی به انواع قاب تبلت و موبایل می‌بخشند. اگر قاب ساده‌ای دارد، می‌توانید این پولک‌های ستاره‌ای را روی آن بچسبانید تا کاملاً خیره‌کننده به نظر برسد.

اگر دوست ندارید خیلی شلوغ شود، یک ایده آن است که پولک‌ها را تنها به گوشه کاور گوشی بچسبانید. در صورت تمایل، می‌توانید تمامی کاور تبلت یا گوشی را با پولک‌های ستاره‌ای شکل بپوشانید.

استفاده از طرح‌های فلزی

هرم‌های فلزی شکل، هر چیزی را می‌توانند زیبا و خیره‌کننده‌ کنند. از آن‌ها می‌توان برای تزئین یقه، کفش، کیف یا قاب گوشی استفاده کرد. ولی اگر برای تزئین قاب گوشی از آن‌ها استفاده می‌کنید، تمامی سطح قاب را با آن‌ها تزئین نکنید، آن‌ها را مطابق با یک الگوی مشخص بچسبانید.

تزئین پرزرق ‌و برق قاب محافظ و کاور گوشی

گمان نمی‌کنیم این موردنیازی به توضیح داشته باشد. پشت قاب را چسب بزنید و سپس اکلیل‌های براق را روی آن بپاشید. می‌توانید از اکلیل‌هایی با چندرنگ مختلف استفاده کنید، همچنین چسباندن تنها دورنگ مختلف اکلیل هم می‌تواند جلوه‌ای زیبایی به قاب گوشی‌تان ببخشد.

به یاد داشته باشید درخشش و درخشندگی هیچ‌گاه از مد نمی‌افتد.

استفاده از بدلیجات برای تزئین قاب گوشی

پیشنهاد ما استفاده از طرح‌های سه‌بعدی است زیرا ظاهری سوپر شیکی به قاب گوشی‌تان می‌دهد. اگر آویزه‌ای فلزی شکل مانند کشتی یا جغد یا هر آویز دیگری دارد، می‌توانید برای چسباندن روی قاب گوشی‌تان از آن‌ها استفاده کنید. به این صورت، کاوری بسیار جذاب، زیبا و درعین‌حال یونیکی خواهید داشت که آن را دست کسی نخواهید دید.

تزئین قاب گوشی با کمک کلاژی از برش‌های مجله

جالب‌ترین یا الهام‌بخش‌ترین تصاویر را از مجله دلخواهتان برش بزنید و آن‌ها را روی قاب گوشی‌تان با استفاده از چسب بچسبانید. پیشنهاد می‌کنیم بلافاصله این برش‌ها را با استفاده از یک قاب شفاف مانند سلفون بپوشانید و صبر کنید تا کاملاً خشک شود. حال می‌توانید روکش را بردارید.

برای تزئین قاب انواع تبلت و گوشی از دوخت متقاطع استفاده کنید

به‌سادگی می‌توانید در اینترنت انواع ویدئوهای دوخت متقاطع روی قاب گوشی را مشاهده کنید و یاد بگیرید. بعد از فرا گرفتن روش‌‌ها، می‌توانید طراحی دلخواهتان را روی قاب گوشی‌تان پیاده کنید. این تزئین، یک تزئین بسیار تمیز، زیبا و شیکی است که قطعاً هرکس آن را می‌بینید، عاشقش می‌شود.

تزئین قاب گوشی با کمک یک نقشه قدیمی

اگر جزء آن دسته از افرادی هستید که برای اشیا قدیمی احترام زیادی قائلید و عاشق آن‌هایید، ایده یک نقشه قدیمی برای تزئین قاب گوشی می‌تواند ایده جذابی باشد. تنها کاری که باید انجام دهید این است که یک نقشه قدیمی را ببرید و آن را روی کاور گوشی‌تان بچسبانید. حتی می‌توانید قبل از چسباندن نقشه، یک ورقه شفاف داخل کاورتان قرار دهید یا آنکه پس از چسباندن نقشه، با استفاده از همان ورقه، آن را بپوشانید.

برش‌هایی از آبرنگ

یک برگه را با آبرنگ رنگ‌آمیزی کنید. برای زیباتر شدن، از تکنیک‌هایی مانند نقاشی با ضربه یا نقاشی با حباب‌های رنگی استفاده کنید که الگوهای زیباتری را می‌آفرینند. سپس چند طرح آن را از کاغذ جدا کنید و روی قاب گوشی‌تان بچسبانید. سپس روی طرح خود را پوششی شفاف قرار دهید و تا زمانی که کاملاً خشک نشده باشد، آن را از روی کاور گوشی‌تان جدا نکنید.

تزئین قاب محافظ و کاور گوشی با کمک چسب‌های واشی و توری‌های

ترکیب نوارهای واشی و توری، یک ترکیب بسیار زیبا برای قاب گوشی‌تان خواهد بود. می‌توانید یک طرح رنگی را انتخاب کنید و برای زیباتر کردن آن از پولک‌ها یا نگین‌های براق استفاده کنید.

قاب مرواریدی

این ایده، یک ایده بسیار ساده و درعین‌حال شیک است. شما می‌توانید مروارید و دیگر بدلیجات دلخواهتان را در هر طرح دلخواهی روی قاب گوشی‌تان بچسبانید. به‌این‌ترتیب، کاوری بسیار خیره‌کننده و زیبا برای خود آماده کرده‌اید.

تزئین قاب گوشی با کمک استیکرهای قدیمی دهه ۹۰ میلادی

آیا این استیکرها را به یاد می‌آورید؟ آن‌ها، همیشه نوستالژی زیبایی با خود دارند و یادآور بهترین خاطرات زندگی‌مان هستند.

آن‌ها را روی یک قاب ساده و شفاف بچسبانید تا با نگاه کردن به آن‌ها و یادآوری خاطرات زیبایی کودکی‌تان، لبخندی از ته دل به لبانتان نقش ببندد.

در آخر صدف‌های دریایی را امتحان کنید

اگر جزء آن دسته از افرادی هستید که به اکسسوری‌های جسورانه علاقه دارید، قطعاً این ایده را می‌پسندید. تنها کاری که باید انجام دهید این است که صدف‌هایی در اندازه و شکل مختلف گرد آورید و آن‌ها را روی قاب گوشی‌تان بچسبانید. حتی می‌توانید برای خلق اثر موزائیکی، آن‌ها را بشکنید.

گل‌های فشرده

یک قاب ساده گوشی را بردارید. در داخلش چسب بزنید و گل‌های خشک‌شده و فشرده خود را در آن بریزید. سپس آن را با یک روکش شفاف، بپوشانید و اجازه دهید تا خشک شود. پس از خشک شدن، روکش را از قاب جدا کنید.

این ایده، یک ایده بسیار جذاب برای تزئین قاب گوشی است که همگان عاشقش خواهند شد.

طرح‌های تاتو

برای این منظور، یک قاب ساده گوشی را بردارید و آن را تمیز کنید. یک طرح تاتو خوب انتخاب کنید. این طرح می‌تواند هر چیزی باشد از یک پروانه گرفته تا گل رز؛ پس از چسباندن این طرح‌، صبر کنید تا خشک شود. پس از خشک شدن آن را با یک اسپری ماکرو میست کاور کنید؛ به‌این‌ترتیب، قابی با یک طرح خلاقانه خواهید داشت.

تزئین قاب انواع تبلت با پاشیدن رنگ

یکی از ایده‌های جالب برای تزئین انواع کاور گوشی، پاشیدن رنگ روی آن‌هاست. پیشنهاد می‌کنیم پس از خشک شدن، روی آن را با کمک یک لعاب شفاف بپوشانید.

در آخر

در اینجا سعی کردیم تا چند ایده خلاقانه برای تزئین انواع قاب‌های گوشی بیان کنیم. شما می‌توانید ایده‌های خلاقانه زیادی از اینترنت پیدا کنید. توصیه ما به شما این است که جسور باشید و ایده‌های جدید را پیاده کنید.

پاسخ دادن