چه برج هایی در چیتگر ارزش خرید دارند

اقتصاد برتر

منطقه ۲۲ تهران یکی از مناطق جدید و رو به توسعه شهر تهران است. این منطقه با رویکرد ساخت برج و مجتمع های مسکونی و تجاری در مجاورت دریاچه و مجموعه تفریحی چیتگر ساخته شد.

تهران – ۲۰ آذر ۹۹

منطقه ۲۲ تهران با ایجاد انواع مراکز خرید و تجاری، مراکز تفریحی و فضای سبز وسیع تبدیل به قطب گردشگری شهر تهران شده است به طوری که در ایام تعطیلات و یا آخر هفته ها همواره جمعیت زیادی در این منطقه جمع می شوند. برج های چیتگر توسط پیمانکاران متعدد و با امکانات متفاوتی ساخته می شوند. برخی برج ها از نظر موقعیت مکانی، ساخت متریال، امکانات و در نهایت مدیریت آن از دیگر برج ها متمایز هستند. شاید شنیده باشید که گفته می شود فلان برج ارزش خرید دارد و یا اینکه متریال، نقشه و مدیریت آن فوق العاده است. در مقابل برخی برج های چیتگر نیز هستند که مشکلات متعددی اعم از منطقه سکونت، چشم انداز، شلوغی برج، متریال بی کیفیت و در نهایت مدیریت نامطلوب دارند. در این مطلب علاوه بر بررسی ویژگی برج های ارزشمند برای خرید به معرفی و  برج های چیتگر که ارزشمند شناخته می شوند خواهیم پرداخت.

  • ویژگی های برج ارزشمند برای خرید چیست

زندگی در برج مزیت ها و معایب مختص به خود را دارد. برخی زندگی در خانه های مستقل و ویلایی را می پسندند در حالیکه برخی زندگی در آپارتمان و برج را مناسب می دانند. در منطقه ۲۲ تهران اکثریت بافت آن را برج های مسکونی تشکیل می دهد. برج های چیتگر انواع متفاوتی دارند. برخی لوکس و مدرن بوده و شما می توانید زندگی در برج های لاکچری را تجربه کنید. برخی دیگر نیز معمولی و در برخی موارد دارای مشکلات متعددی هستند. برای خرید یک واحد مسکونی در برج باید به عوامل مختلفی توجه داشت. موقعیت مکانی یکی از موارد مهم در خرید است. در بررسی اجمالی بزرگترین پروژه های منطقه ۲۲ به این نکته  توجه کنید که دارای دسترسی خوبی به بزرگراه ها و خیابان های اطراف هستند. برج های نارنجستان جزو این برج ها محسوب می شوند. چشم انداز دریاچه و یا کوه از دیگر مواردی است که مورد توجه قرار دارد. چشم انداز دریاچه در شب هنگام زیبا بوده و می توانید از دیدن آن لذت ببرید. برخی برج های مجاور دریاچه مانند برج برلیان این ویژگی را دارند. از دیگر ویژگی های برج های چیتگر که می توان برای خرید به آنها فکر کرد امکانات برج، طرح و نقشه، تعداد واحدهای یک طبقه، موقعیت قرار گیری واحدها در طبقه، نوع متریال بکار رفته در برج، عایق بندی کف، دیوارها و سقف و سیستم تهویه مطبوع است. در کنار این موارد می توان به داشتن پارکینگ، انباری مناسب و بالکن بزرگ در مراحل بعدی نیز اشاره نمود. برج های پرت و دور افتاده و یا آنهایی که چشم انداز خوبی ندارند و از طرح و ساخت مناسب برخوردار نیستند، از آینده خوبی برای سرمایه گذاری بهره مند نیستند. در مقابل برخی برج های چیتگر وجود دارند که با وجود گذشت چندین سال از ساخت آن هنوز ارزش خود را حفظ کرده و جزو برترین برج های چیتگر محسوب می شوند. در ادامه برخی برج های معروف و مناسب چیتگر را معرفی می کنیم.

اقتصاد برتر
  • بهترین برج های چیتگر را بشناسید

افرادی که منطقه چیتگر و برج های آن را برای سکونت انتخاب می کنند دلایل متعددی دارند. برخی هزینه پایین تر خرید و یا اجاره نسبت به مناطق مرکزی و شمالی شهر، برخی آب و هوای خوب منطقه، مراکز تفریحی و خرید، دسترسی مناسب به بزرگراه های تهران و برج نشینی را ترجیح می دهند و برج های چیتگر در دو دسته بندی کلی به برج های بالای اتوبان خرازی و برج های پائین آن دسته بندی می شوند. برج های بالای اتوبان خرازی در مجاورت آبشار، پارک جنگلی لتمان و دارای چشم انداز کوه هستند. برخی از واحدها نیز دید دریاچه از بالا دارند. برج های پائین اتوبان خرازی در مجاورت دریاچه چیتگر قرار داشته و بسته به موقعیت مکانی خود ارزش خرید متفاوتی دارند. برخی برج های اطراف دریاچه چیتگر با دید دریاچه شامل برج برلیان، برج های آسمان، برج پارسیا، برج امین، برج عرفان و صیاد شیرازی است. مزیت مهم این برج ها علاوه بر طرح و نقشه و ساخت برج به موقعیت مکانی آنها نیز بر می گردد. بلوار کوهک و مجاورت اتوبان شهید همدانی نیز برج های خوش نقشه و خوش آتیه را در خود جای داده است. برج های نارنجستان و برج اچ۲ از جمله برج های چیتگر با ارزش برای سرمایه گذاری هستند.

  • معرفی برج های چیتگر که ارزش خرید دارند

پس از بررسی ویژگی های برج های چیتگر و عوامل موثر در انتخاب بهترین برج برای خرید واحد مسکونی به معرفی برخی برج های نوساز و با ارزش برای خرید خواهیم پرداخت.

برج اچ۲: یکی از برج های در حال ساخت و خوش آتیه برای سرمایه گذاری برج اچ۲ است. برج متعلق به شرکت تعاونی مسکن نیروی هوایی ارتش است. مجری و پیمانکار برج سوابق خوبی در ساخت و تحویل برج های مسکونی برای پرسنل ارتش را دارند. برج دارای ۲۹ طبقه بوده و مراحل آخر را طی می کند. موقعیت برج در بخش C شهرک چیتگر و دارای چشم انداز پارک چیتگر و باغ گیاهشناسی است. چشم انداز زیبا، منطقه آرام، آب و هوای خوب و امکانات و تجهیزات مدرن داخل برج آن را تبدیل به یکی از برترین برج های چیتگر برای سکونت نموده است.

برج برلیان: از دیگر برج های چیتگر با موقعیت مناسب و چشم انداز عالی می توان برج های برلیان یک و دو را نام برد. برج در مجاورت دریاچه چیتگر و در نزدیکی میدان ساحل و میدان دریاچه قرار دارد. واحدهای جنوبی برج دید مستقیم دریاچه و واحدهای شمالی چشم انداز کوه دارند. در اطراف برج انواع امکانات مانند سوپر مارکت، نانوایی، خشکشویی، درمانگاه، داروخانه و مراکز خرید وجود دارد. برج برلیان یکی از برج های معروف و ارزشمند برای سرمایه گذاری است.

برج نارنجستان: یکی از برج های ارزشمند و مناسب برای سرمایه گذاری در منطقه چیتگر برج های نارنجستان است. برج های نارنجستان دارای پروژه های یک تا چهار بوده و توسط تعاونی مسکن ابنیه آکام و شرکت تعاونی فتح سپاه ساخته می شود. برج نارنجستان یک و دو در بلوار کوهک و روبروی مجتمع طوبی قرار دارد. برج نارنجستان سه در شمال بزرگراه خرازی و در مجاورت مجموعه هزار و یک شب و برج نارنجستان چهار در بلوار اردستانی قرار دارد. برای خرید و پیش خرید بهترین برج های چیتگر با دیار ۲۲ تماس بگیرید.

پاسخ دادن