چگونه نکات اسباب کشی به کمک ما می آیند؟

نکات اسباب کشی از این رو حائز اهمیت است که مشکلات و خستگی های ما را هنگام اسباب کشی کاهش دهد، زیرا هنگام اسباب کشی به دلیل مشغله های زیاد و کارهای دیگر از لحاظ فکری و جسمی افراد دچار خستگی می شوند و دقت در کارها کمتر می شود برای همین نکات اسباب کشی خوب به فراموشی سپرده می شود.

تهران – اقتصاد برتر – ۰۳ اسفند ۹۹

فراموش کردن این اصول خود باعث می شود که حجم کارها بیشتر شود و از طرفی بیشتر نیروی ما بدون رعایت این نکات به هدر می رود و ما متحمل هزینه هایی از جمله: از دست رفتن زمان که دارایی ارزشمند ماست و همچنین سلامتی که بسیار مهم است شویم و گاهی خسارات و هزینه های مالی بیشتری را بپردازیم. برخی بدون هیچ برنامه ای خانه یا محل کار خود را تخلیه می کنند و فکر می کنند رعایت نکات اسباب کشی آنچنان دارای اهمیت نیست. برای خرید کارتن اسباب کشی https://easypackco.ir/carton-packing/  به لینک قبل مراجعه کنید.

نکات اسباب کشی ساده و منظم چقدر تاثیر گذار است؟

همیشه با نکات ساده ای رو به رو هستیم که اگر آنها را رعایت کنیم منفعت زیادی از آنها نصیبمان می شود مثل نکات ایمنی، که اگرچه شاید خیلی جزئی و معمولی باشند اما فایده ی بسیاری همراه دارند رعایت نکات اسباب کشی و حمل اثاثیه نیز دارای نکات ساده ای است که به ما کمک می کند این کار طاقت فرسا را به نحو احسن انجام دهیم. همه ی ما با مشکلات اسباب کشی آشنایی داریم، شاید خود ما در زندگی اسباب کشی منزل یا محل کار را تجربه کرده باشیم یا نزدیکان و دوستان ما جز آن دسته از افرادی باشند که منزل شخصی یا محل کار ثابتی نداشته باشند و هرچند یک بار درگیر جا به جا کردن اثاثیه خود باشند، از این رو شاهد آن هستیم که در این میان چقدر از حجم کار و مشکلات آن گله می کنند. برای کم کردن این مشکلات در سال های اخیر بعد از تجربه های فراوان و خسارت هایی که هنگام جابه جایی وسایل اتفاق می افتاد عده ای در صدد رفع این گونه مشکلات بر آمدند. در هنگام جابه جا کردن وسایل سنگین یا شکستنی به علت وزن زیاد آن و افتادن آنها صدمات زیادی به برخی از وسیله های حساس وارد می شود یا گاهی حتی این صدمات به اشخاص وارد می شود، که برخی از این صدمات جبران ناپذیر هستند. برای تهیه پلاستیک حبابدار https://easypackco.ir/product-category/%D9%BE%D9%84%D8%A7%D8%B3%D8%AA%DB%8C%DA%A9-%D8%AD%D8%A8%D8%A7%D8%A8%D8%AF%D8%A7%D8%B1/  میتوانید از لینک قبل استفاده کنید.

پلاستیک حبابدار

استفاده از پلاستیک حبابدار و کارتن اسباب کشی

یکی از نکات اسباب کشی که بسیار رایج است، این است که برای جمع آوری وسیله های کوچک تا متوسط از کارتن اسباب کشی استفاده می شود تا از افتادن، شکستن، پخش شدن و گم شدن اشیا جلوگیری شود. با استفاده از کارتن اسباب کشی می توان وسیله ها را دسته بندی کرد و با یادداشت کردن روی آن ها از محتویات درون آن با خبر بود تا هنگام اسباب کشی یا تخلیه وسیله ها با آگاهی از اشیا درون آنها برای جا به جایی آنها اقدام درست را انجام داد. از دیگر موارد که باید هنگام اسباب کشی به کاربرد استفاده از پلاستیک حبابدار است. این پلاستیک ها در اندازه های متفاوت و انواع متفاوت برای اشیا مختلف طراحی شده است. تمامی خدمات حمل اثاثیه منزل https://easypackco.ir/%D8%AD%D9%85%D9%84-%D8%A7%D8%AB%D8%A7%D8%AB%DB%8C%D9%87-%D9%85%D9%86%D8%B2%D9%84/  در لینک قبل موجود میباشد.

مزایای استفاده از پلاستیک حبابدار و کارتن اسباب کشی چیست؟

یکی از نکات اسباب کشی تهیه پلاستیک حبابدار اسباب کشی است.  با توجه به طراحی پلاستیک حبابدار و سبک بودن این پلاستیک ها جا به جایی وسایل بسیار مطمئن تر است. این پلاستیک ها دارای تعداد بسیاری حباب های پر از هوا هستند که باعث ضربه گیری می شوند، و هنگام افتادن اشیا یا کنار هم چیدن وسایل از برخورد بهم و شکستن آنها جلوگیری می کند. این حباب ها در سایز های متفاوت ساخته می شوند و کاربرد آنها در بسیاری از موارد از قبیل اسباب کشی یا پست کردن وسیله های مهم و حساس است.

از طرفی قرار دادن وسایل مربوط به هم در کارتن اسباب کشی و جا به جایی آنها بسیار راحت تر است. مثلا قرار دادن کتاب ها در یک کارتن باعث می شود آنها حین جا به جایی کثیف یا پاره نشوند. یا قرار دادن وسایل آشپزخانه در یک کارتن و قرار دادن پلاستیک های حبابدار بین آنها  باعث می شود هنگام باز کردن و چیدمان اثاثیه به راحتی هر چیزی در جای خود قرار بگیرد و زمان کمتری صرف مرتب کردن و پیدا کردن وسایل ضروری شود.

کارتن اسباب کشی

خلاصه نکات حمل اثاثیه منزل

این نکات گاهی بسیار ساده و راحت است اما نتیجه ی آن ها بسیار مهم و تاثیر گذار است. شاید ما تصور کنیم که رعایت این اصول ضروری نیست، اگر تا امروز بدون توجه به این نکات کارهای اسباب کشی خود را انجام داده اید عجیب نیست زیرا تا هنگامی که این نکات را رعایت نکرده باشید و تاثیر آن را ندیده باشید،  و از مزایای انجام نکات اسباب کشی لذت نبرده باشید به ضرورت آن پی نخواهید برد. از جمله نکات اسباب کشی کمک شایانی به ما می کند به طور خلاصه به این صورت است:

  •   برنامه ریزی برای اسباب کشی
  •   نظم در جمع آوری وسیله ها
  •   قرار دادن آنها در کارتن اسباب کشی
  •   قرار دادن وسیله ها در پلاستیک حبابدار
  •     قرار دادن پلاستیک حبابدار بین وسیله های حساس

پاسخ دادن