کارمندان خود را فعال و پروژه ها را بهینه کنید

نرم افزار NetSuite  به شرکت ها کمک می کند ، کارمندانشان را فعال کرده و پروژه های خود را به روش های جدید بهبود بخشند.

تهران- اقتصادبرتر- ۱۷ آبان ۹۹

به گزارش #اقتصادبرتر،  مارک هالیدی ، مدیر ارشد بازاریابی محصولات، می گوید:  این نرم افزار مدیران شرکت ها را برای افزایش بهره وری ، توسعه فرآیندهای کارآمدتر و کسب بینش بهتر در خصوص نیروی انسانی و پروژهای بهینه کمک می کند.

  • فعال کردن کارکنان

در حالی که شرکت هاتحت فشار ناشی از همه گیری جهانی کرونا هستند، کارشناسان منابع انسانی چنین فشاری را دوبرابر احساس می کنند. زیرا آنها ضمن کمک به پشتیبانی از یک نیروی کار از راه دور ، مجبور شده اند فرایندهای منابع انسانی ، محل کار و سیاست ها را دوباره طراحی کنند. در طول مدت بحران کرونا ، کارشناسان منابع انسانی مجبور بودند، همکاری های فشرده تری با رهبران مالی و سایر مدیران اجرایی تدارک ببیند تا چگونگی چابکی و انعطاف پذیری نیروی کار و حفظ امنیت آنها را تعیین کند.

در همین حال ، اشتغال و بهره وری کارمندان نیاز به تمرکز بیشتری دارد.

 تجزیه و تحلیل نیروی کار به ابزاری استراتژیک برای همکاری با رهبران مالی تبدیل شده است تا بینش بهتری در مورد بهره وری نیروی انسانی ، بهینه سازی ، هزینه ها و برنامه ریزی برای نیازهای آینده داشته باشند. “اسماعیل” کارشناس منابع انسانی می گوید: “با یک راه حل واحد برای منابع انسانی ، حقوق و دستمزد و مالی ، تصمیم گیرندگان می تواند بدون نیاز به سازش اطلاعات از چندین منبع ، تصمیمات بهتر و سریعتری در خصوص نیروی کار بگیرند.” استفاده از” نت سوت بانک اطلاعت اوراکل” به متخصصان منابع انسانی کمک می کند تا کارمندان را درگیر یک راه حل جدید برای مدیریت عملکرد کند تا ضمن داشتن مکالمات معنی دار با مدیرشان ، آنها را در تعیین و دستیابی به اهداف متمرکز کند.

نت سوت به طور مشترک و مداوم حقوق و دستمزد  افراد در لیست بانک اطلاعات اوراکل را به روز می کند تا به شرکت ها کمک کند قوانین جدید نیروی کار مانند قانون کارمندان دورکار در پاسخ به شرایط کرونایی که برای اولین بار بطور وسیعی مورد استفاده قرار گرفته را برای مدیریت غیبت در نظر بگیرند. نرم افزار “Suiteness” برای کمک به  مدیریت نیروی کار توسط متخصصان نیروی انسانی از طریق تغییر سریع با یک رویکرد ابتکاری و با طراحی این نرم افزار بکار گرفته می شود . مدل داده متمرکز آن ، ورود داده های تکراری را کاهش می دهد ، هزینه یکپارچه سازی را از بین می برد و داده های ارزشمند را در زمان واقعی در سراسر مجموعه در دسترس قرار می دهد. در نتیجه ، پردازش حقوق و دستمزد کاملاً خودکار است و می تواند تا ۸۶٪ کاهش یابد. علاوه بر این ، با به روزرسانی اهداف کارمندان از داده های عملیاتی در NetSuite برای ارتقا بررسی های معنی دارتر و سطح بالاتری از مشارکت کارکنان ، رویکردهای نوآورانه برای مدیریت عملکرد اکنون امکان پذیر است.

بهینه سازی چرخه عمر پروژه

سازمان های خدماتی برای ارائه خدمات مالی به مشتریان از طریق کارکنان دورکار خود همواره با چالش هایی مواجه هستند و البته انتظارات مشتری نیز طی انجام این پروسه ها افزایش می یابد و حاشیه سودآوری نیز سخت تر می شود. مدیر پروژه امروز (PM) مجبور است چندین مشتری ، پروژه ها و تیم های مختلف ، مهلت های تحویل ، فروشندگان و بودجه را جابجا کند تا مشتریان راضی و پروژه ها را سودآور نگه دارد.

چشم انداز NetSuite برای برنامه ریزی پروژه ، برنامه ریزی منابع و بودجه بندی پروژه ، به گونه ای است که این سه قسمت جدایی ناپذیر، برنامه ریزی خدمات را با روشی کاملاً هماهنگ تر از قبل با طراحی جدید مهیج ، ساده و تسریع روند برنامه ریزی پروژه ، اطلاعات را جمع می کند.

ادواردز توضیح داد: “ما به طور مداوم بر روی ایجاد Suiteness برای ایجاد اتوماسیون و هوش بیشتر تمرکز می کنیم که باعث موفقیت مدیر پروژه می شود.”

در نسخه دوم نت سوت که در ۲۰۲۰ منتشر شده است ، ویژگی های جدید محتوا و تجربه این امکان را به کاربران می دهد تا محتوای پروژه را با استفاده از یکپارچه سازی با Oracle Content و Experience Cloud  مدیریت کنند. با استفاده از یک بستر مشترک که از مکالمات تیمی ، کنترل نسخه ، بارگذاری  پشتیبانی می کند و با استفاده از پروژه ها ، به ویژه کسانی که در یک محیط خلاق هستند ، امکان پشتیبانی  می دهد تا محتوای مربوطه به پروژه ها و وظایف پروژه پیوست شوند. به این ترتیب اگر آنها به طور حضوری فعال نیستند اما همچنان کلیدهای اصلی در اختیار آنان است تا همچنان در صورت تقاضای مشتری به آنان خدمت رسانی نمایند.

*اکرم صدیقی سردبیر سایت اقتصاد برتر

پاسخ دادن