کتاب صوتی پیشگیری از ابتلا به ویروس #کرونا

کتاب صوتی پیشگیری از ابتلا به ویروس #کرونا

کتاب صوتی دستورالعمل عمومی پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونای جدید (کوئید۱۹) یک دستورالعمل کامل است که جانگ ونگ هونگ استاد تمام دانشگاه فودن شانگ‌های و رئیس کارگروه مقابله با کوئید ۱۹ در شانگ‌های آن را تنظیم کرده و نوشته‌است.

تهران – اقتصادبرتر – ۱۴ اسفند ۹۸

به گزارش #اقتصادبرتر ، درباره کتاب صوتی دستورالعمل عمومی پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونای جدید (کوئید۱۹)
این کتاب به شناخت ویروس و علائم آن کمک می‌کند. با توجه به اینکه ویروس کرونای جدید، سرعت شیوع و انتشار بالایی دارد، پیشگیری از آلوده شدن به این ویروس بهترین کار است که می‌توانیم انجام دهیم. کتاب صوتی دستورالعمل عمومی پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونای جدید، در فصل‌هایی با عنوان‌های قرنطینه خانگی، استفاده از ماسک، دستکش، عینک محافظ، میکروب زدایی، شستن دست‌ها، سرفه، انتقال بیماری از راه مدفوع، نحوه استفاده از آسانسور، دستگاه تهویه هوا، نگهداری از حیوانات خانگی، و مرتبطین نزدیک نوشته شده است. این کتاب با صدای آرمان سلطان‌زاده و مریم پاکزاد منتشر شده است و یک راهنمای کامل و جامع است برای دوره‌ای که این بیماری شیوع پیدا می‌کند و شنونده را با تمام جزئیات آن آشنا می‌کند.

شنیدن کتاب دستورالعمل عمومی پیشگیری از ابتلا به ویروس کرونای جدید (کوئید۱۹) را به چه کسانی پیشنهاد می‌کنیم
این کتاب را به تمام فارسی‌زبان‌هایی که ممکن است در خطر ابتلا به این بیماری باشند پیشنهاد می‌کنیم.

کتاب صوتی پیشگیری از ابتلا به ویروس #کرونا دستورالعمل کاملی است که جانگ ونگ هونگ استاد دانشگاه فودن و رئیس کارگروه مقابله با کوئید۱۹ در شانگهای آن را نوشته
کتاب را رایگان از #طاقچه دریافت کنید
امیدواریم بارعایت مسائل بهداشتی به سلامت از این بحران عبور کنیم.

لینک دانلود رایگان کتاب صوتی پیشگیری از ابتلا به ویروس #کرونا

https://taaghche.com/book/69382

کتاب صوتی پیشگیری از ابتلا به ویروس #کرونا

پاسخ دادن