کدام خودروها یک شبه ۲۵ میلیون گران شد؟

افزایش تولید در سایپا نسبت به مدت مشابه سال گذشته

پراید ۱۳۱ کاهش ۳ میلیون تومانی را تجربه کرد و تیبا هاچ بک به همین اندازه گران شده و برخی از محصولات مونتاژشده، بیشتر از ۲۵ میلیون تومان نسبت به دیروز افزایش قیمت دارند.

تهران- اقتصادبرتر- ۱۲ خرداد ۰۰

به گزارش #اقتصادبرتر به نقل از  بانک اول خودرو‌های سایپا امروز چهارشنبه ۱۲ خرداد تغییر قیمت زیادی را به ثبت رساندند. پراید ۱۳۱ کاهش سه میلیون تومانی را تجربه می‌کند. تیبا هاچ بک به همین اندازه گران شده و برخی از محصولات مونتاژشده، بیشتر از ۲۵ میلیون تومان نسبت به دیروز افزایش قیمت دارند.

پراید ۱۳۱ و ۱۱۱ امروز با همان قیمت‌های روز سه شنبه در بازار فروخته می‌شوند، اما مدل ۱۳۲ با افت سه میلیون تومانی، ۱۱۷ میلیون تومان قیمت خورده. تیبا هاچ بک به همین اندازه رشد قیمت داشته و با رقم ۱۳۵ میلیون تومان در بازار حضور دارد. تیبا معمولی نیز که ۱۲۵ میلیون تومان قیمت گذاری شده، در مقایسه با دیروز یک میلیون تومان کاهش قیمت پیدا کرده است.

سیتروئن C۳ بیشترین تغییر قیمت را در بین خودرو‌های سایپا دارد. رشد ۲۶ میلیون تومانی این محصول مونتاژشده نسبت به معاملات سه شنبه، قیمت آن را در بازار امروز به ۸۶۶ میلیون تومان رسانده و چانگان با افت ۱۵ میلیون تومانی، ۴۵۵ میلیون تومان در بازار عرضه خواهد شد.

پاسخ دادن