کرونا؛نسخه اپل را هم پیچید!

کرونا؛نسخه اپل را هم پیچید!

پس از شیوع گسترده #کرونا در چین در نهایت اپل هم به تعطیل رضایت داد و از از تعطیلی تمامی فروشگاه‌های خود در سراسر چین خبر داد، خبری که ضرر هنگفتی هم در پی دارد.

تهران – اقتصادبرتر – ۱۳ بهمن ۹۸

به گزارش #اقتصادبرتر ،اپل از تعطیلی تمامی فروشگاه‌های خود در سراسر چین خبر داد.

 شرکت آمریکایی اپل به عنوان یکی از بزرگترین غول های تکنولوژی در جهان،  با انتشار بیانیه ای اعلام کرد که تمامی فروشگاههای اپل استور رسمی و دفاتر فروش خود را در سراسر چین تا تاریخ ۹ فوریه تعطیل خواهد کرد.

هم زمان با شیوع گسترده ویروس خطرناک و کشنده کرونا، بسیاری از شرکت های مختلف کارخانه و فروشگاههای خود را در چین تعطیل کرده و از تمامی پرسنل خود نیز درخواست کرده اند که از سفرهای غیرضروری به چین خودداری کنند.

شیوع ویروس کرونا که از چین شروع شد و هم اکنون در ۱۹ کشور جهان مشاهده و تشخیص داده شده است، بر اساس آخرین آمارهای منتشر شده ، تاکنون جان ۲۵۹ نفر را گرفته وحدود ۱۲ هزار نفر را نیز مبتلا کرده است.

در روزهای گذشته، هم زمان با اعلام وضعیت اضطراری از سوی سازمان بهداشت جهانی، بسیاری از شرکت های بزرگ فعال در حوزه های مختلف همچون خودروسازی و تکنولوژی فعالیت خود در چین را متوقف اعلام کرده و کارکنان خود را از پرواز و سفر به چین و مناطق شرق منع کرده اند.

پاسخ دادن