شرکت بیمه دانا درزمینه پدافند غیرعامل در بین شرکت های بیمه کشور رتبه نخست را به دست آورد.

تهران- اقتصاد برتر- ۲۷ دی ۹۵

سید اصغر دفین مدیر حراست و دبیر کمیته پدافند غیر عامل این شرکت اعلام کرد: با توجه به فرمایشات و دستورات مقام معظم رهبری درباره ضرورت تشکیل پدافند غیر عامل در دستگاه های اجرایی کشور، با هماهنگی دستگاه های ذیربط و به منظور آمادگی بیشتر در برابر تهدیدات نوین، اقدامات بیمه دانا در چند سال اخیر در زمینه پدافند غیر عامل در شرکت و فرهنگ سازی در این خصوص انجام شد .

وی با تشکر از حمایت ها و تلاش های صورت گرفته در این مسیر از حجت الله صالحی مشاور وزیر و مدیر کل حراست وزارت امور اقتصاد و دارایی و دکتر صادق نایب رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل بیمه دانا افزود: با توجه به اینکه هدف و کارکرد اصلی پدافند غیر عامل، پیشگیری از نفوذ دشمن با اقدامات غیر مسلحانه است، بیمه دانا با انجام اقدامات موثر کوشید تا در زمینه عمل به منویات رهبر معظم انقلاب اسلامی در راستای مصون سازی و پایداری بیشتر شرکت بیمه دانا گام های ارزنده ای بردارد .

گفتنی است: رئیس سازمان پدافند غیر عامل کشور با اهدای لوح تقدیری به سید اصغر دفین، مدیر حراست بیمه دانا و دبیر کمیته پدافند غیر عامل، از اقدامات، برنامه ها و تلاش های ارزنده صورت گرفته توسط وی تقدیر و تشکر کرد.

سرتیب پاسدار دکتر غلامرضا جلالی با اهدای لوح تقدیر، به پاس تلاش های این کمیته در راستای فرهنگ سازی و تبیین اهداف پدافند غیر عامل در بیمه دانا قدردانی کرده است.

پاسخ دادن