کشف ۳۰۰ هزار انسولین قلمی احتکار شده در غرب تهران

اقتصاد برتر

فرمانده انتظامی غرب استان تهران از کشف و توزیع ۳۰۰ هزار انسولین قلمی احتکار شده در غرب استان تهران خبر دادو گفت: در این زمینه ۲ واسطه دستگیر و وارد کننده شناسایی شده است.

تهران – اقتصاد برتر – ۷ آبان ۹۹

به گزارش #اقتصادبرتر، سردار کیوان ظهیری در جمع خبرنگاران از کشف ۳۰۰ هزار انسولین قلمی و ۲ هزار و ۵۰۰ کیلوگرم روغن جامد در غرب استان تهران خبر داد و اظهار داشت: تمام موارد مکشوفه به مراجع قضائی تحویل داده شده است.

ظهیری با بیان اینکه انسولین‌های کشف شده به دستور دادستان در داروخانه‌های استان توزیع خواهند شد گفت: دستور توزیع اقلام داده شد تا مردم بتوانند از آنها استفاده کنند.

وی در خصوص تاریخ مصرف انسولین‌های مکشوفه نیز عنوان داشت: خوشبختانه این انسولین‌ها هنوز تاریخ مصرف دارند که باید توزیع می‌شدند ولی احتکار شده بود و برای اطمینان از اینکه این انسولین‌ها در بازار توزیع شده‌اند یا خیر، همکاران ما در حال بررسی هستند.

فرمانده انتظامی غرب استان تهران از دستگیری ۲ نفر در خصوص احتکار انسولین‌ها خبر داد و بیان داشت: نفرات واسطه در این امر دستگیر شده‌اند و واردکننده نیز شناسایی شده و در روزهای آینده دستگیر می‌شود.

ظهیری خاطرنشان کرد: مقابله با قاچاق، همواره جزئی از برنامه‌های پلیس غرب استان تهران بوده است و در این زمینه هیچ مماشاتی با هیچ شخصی نخواهیم داشت.

وی در خصوص کشف روغن‌های جامد نیز اظهار داشت: به میزان ۲ هزار و ۵۰۰ کیلوگرم روغن جامد احتکارشده، کشف شده که بین مردم توزیع می‌شود.

پاسخ دادن