کیپاد؛ دروازه‌ی ورود به دنیای نوین بانکداری الکترونیک

کیپاد؛ دروازه ورود به دنیای نوین بانکداری الکترونیک

بانک پاسارگاد همگام با تحولات تکنولوژی و ایجاد نیاز­های جدید به روش­‌های بانکداری الکترونیک، کیپاد را با خدمات متنوع و کاربردی به عنوان دروازه ای جهت ورود به دنیای نوین بانکداری الکترونیک ارائه داده است.

تهران – اقتصاد برتر – ۱۳ آبان ۹۹

به گزارش #اقتصادبرتر تحولات وسیع تکنولوژی در دنیای امروز کسب‌­وکارهای مختلف را تحت تاثیر قرار داده است، صنعت بانکداری‌ نیز از این قاعده مستثنا نیست. حذف شیوه­‌های سنتی در عرصه پرداخت منجر به ایجاد نیازهای جدید جهت نقل و انتقال وجه و روش­های جدید پرداخت وجوه شده است. از طرفی نیاز­های زندگی اجتماعی امروز و پرداخت‌­های مربوط به خدمات اجتماعی (از قبیل پرداخت قبوض، عوارض و…) دیگر به شکل سنتی صورت نمی‌­گیرد، در همین راستا بانک‌­ها نیز تلاش نمودند نیازهای جدید مشتریان را پوشش دهند.

#بانک_پاسارگاد همگام با این تحولات و با تکیه بر باور “مشتری ذات بانک” است، دروازه ای با نام کیپاد (کیف پول همراه بانک پاسارگاد) جهت ورود مشتریان به دنیای نوین بانکداری الکترونیک بر روی آن­ها گشوده است. کیپاد نرم افزاری است که براساس نیاز­های زندگی اجتماعی امروزی جهت نصب در تلفن‌­های هوشمند طراحی شده است. از طریق این کیف پول الکترونیک دسترسی آسان به روش­‌های پرداخت الکترونیک در اختیار استفاده‌­کنندگان خواهد بود.

بانک پاسارگاد با طراحی و ایجاد اپلیکیشن «کیپاد» به مشتریان این امکان را داده‌است تا از طریق تلفن همراه خود، خدمات الکترونیک در حوزه پرداخت و جابجایی پول را در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام دهند.

کیپاد مجموعه ای از خدمات بانکداری نوین را که مطابق با نیازهای زندگی امروزی است در خود جای داده است، در ادامه به این قابلیت‌­ها اشاره می‌­کنیم.

از جمله این قابلیت ها عبارتند از: مدیریت و فروش سهام عدالت، امکان پرداخت تکی و چندتایی عوارض آزادراهی، استعلام رایگان و پرداخت خلافی خودرو و موتورسیکلت، پرداخت قبض برق و سایر قبوض، انتقال موجودی کارت پول الکترونیک به حساب، پرداخت عوارض طرح ترافیک، انتقال پول به دیگر کاربران، خرید بسته اینترنتی، شارژ مستقیم تلفن همراه، پرداخت خیرخواهانه و نیکوکاری، پرداخت از طریق اسکن کدQR، کارت شهروندی، اشتراک و پخش آنلاین فیلم و سریال در اولین تلویزیون اینترنتی ایران (آیو) ، امکان تراکنش کارت به کارت، امکان پرداخت کرایه‌ی تاکسی در تهران(ریالو و فون‌پی)، پرداخت کرایه‌ی تاکسی در تبریز، خرید بلیت پیمایش گروهی به همراه، خرید شارژ و بسته‌ی اینترنتی شاتل موبایل، ، وجود راهنما در بالای هر صفحه جهت راهنمایی بیشتر به کاربر، نمایش جشنواره‌های فعال کیپاد در صفحه‌ای مجزا در اپ، تنظیم رمز و یا اثر انگشت در زمان پرداخت، امکان جستجو کارت مقصد در خدمات کارت به کارت، امکان تنظیم فیلتر در گزارش‌های کارت به کارت، نمایش ارقام به حروف در کارت به کارت، انتقال اعتبار و افزایش موجودی جهت جلوگیری از اشتباه کاربر، نمایش توجه به کاربر برای قبض‌هایی که قبلاً پرداخت کرده است و قابلیت‌­های متعدد دیگری که در قالب این کیف پول الکترونیک ارائه می گردد.

با توجه به اهمیت ویژه‌ی نیاز مشتریان در ارائه‌ی خدمات الکترونیک به‌ طور مستمر اقداماتی در راستای به‌روزرسانی کیپاد صورت می‌پذیرد و همواره نیاز مشتری در اولویت خدمات ارائه شده قرار دارد.

جهت بهره­‌مندی از امکانات این نرم افزار و کسب اطلاعات بیشتر می توانید  به آدرس kipod.ir مراجعه فرمایید.

پاسخ دادن