گزارش بورس امروز ۱۶ دی ۹۹

اقتصاد برتر

فشار عرضه در نمادهای بزرگ بازار رو به افزایش است و شاخص کل در حال منفی شدن است اما تقاضای خوبی برای خرید سهم‌های کوچک بازار در روز جاری شکل گرفته و به همین دلیل شاخص کل هم‌وزن با افزایش ۲ هزار واحدی رو به رو است.

تهران – اقتصادبرتر –  ۱۶ دی ۹۹

به گزارش #اقتصادبرتر ، شاخص کل بورس با ریزش ۸ هزار واحدی تا ساعت ۹:۳۰ امروز به عدد ۱ میلیون و ۳۶۶ هزار واحد رسید.

در ساعت ۹ و ۳۰دقیقه شاخص کل بورس پس از افت ۸هزار و ۱۱۹واحدی (۰.۶درصد) در ارتفاع یک میلیون و ۳۶۶هزار واحد قرار گرفت و همچنین شاخص کل هم‌وزن با افزایش ۰.۴درصدی مواجه شد.

🔹آخرین قیمت ۲۲۱نماد حداقل سه درصد نسبت به قیمت روز قبل آن‌ها افزایش یافته و ۱۱۹نماد با کاهش بیش از سه درصدی قیمت همراه بوده‌اند.

🔹نمادهای #برکت، #خودرو و #ولپارس در گروه پرتراکنش‌ترین‌های بورس و نمادهای #چخزر، #زملارد و #بپیوند در گروه پرتراکنش‌ترین‌های فرابورس قرار گرفتند.

🔹ارزش کل معاملات خرد بورس و فرابورس نیز در مجموع به حدود سه هزار و ۴۸۰میلیارد تومان رسید و حقیقی‌ها تا ساعت مورد اشاره رقمی در حدود ۸۰میلیارد تومان نقدینگی از بازار خارج کردند.

وقفه معاملاتی نمادهای #شتوکا، #شدوص، #سبهان و #کحافظ به علت تغییرات بیش از ۲۰ درصدی قیمت

شاهد شکل گیری صف فروش ۸۰ میلیونی بروی نماد #خودرو هستیم.

در گروه بانکی ها شاهد قرار گرفتن عمده نمادها در کف قیمت روزانه هستیم‌. #وتجارت با صف فروش ۶۰ میلیون سهمی مواجه شد. #وبملت در کف قیمت روزانه داد و ستد می شود.

دارویی ها در مدار مثبت قرار گرفتند. در این دقایق شاهد سبزپوشی عمده نمادهای دارویی هستیم. #برکت در محدوده مثبت ۲ درصد دنبال می شود. #دتوزیع در سقف قیمت روزانه صف خرید دارد. #دیران سهمی که افزایش سرمایه از محل آورده پیش روی دارد، در قیمت ۳۳۱۲ تومان با رشد ۱ درصد دنبال می شود.

پاسخ دادن