گزارش بورس امروز ۳۰ آذر ۹۹

ادامه روند اصلاح و صعود در بورس، سهامداران نترسند!

بازار در آخرین روز پاییز ۹۹ با افزایش نسبی تقاضا آغاز بکار کرد.ارزش صفوف خرید تا به این لحظه ۵۳۰۰میلیارد و ارزش صفوف فروش حدودا ۱۰۰۰میلیارد است.

تهران – اقتصادبرتر – ۳۰ آذر ۹۹

به گزارش #اقتصادبرتر ،  #بوعلی #فروس #وتوصا #تکمبا پرحجم‌ترین صف‌های خرید مرحله پیش‌گشایش بازار بورس هستند.

شروع #شستا در مدار ۴ درصد مثبت/ ۶ میلیون سهم در مچینگ ابتدایی معامله شد

معاملات ابتدایی #خودرو در حوالی ۰٫۵ درصد منفی/ بیش از ۱۸ میلیون معامله در دقایق ابتدایی بازار

وقفه معاملاتی نمادهای #غبهنوش و #دانا به علت تغییرات بیش از ۲۰ درصدی قیمت

معاملات گروه پالایش هم در محدوده صفر و بر مدار مثبت دنبال می شود

گروه فلزات اساسی یکپارچه سبزپوش و پرتقاضا است

سبز …
رشد ۸۰۰۰ واحدی در ده دقیقه اول

شاخص کل بورس تهران در این لحظه در ارتفاع یک میلیون و ۴۵۲هزار واحد قرار گرفته است.

نمادهای #شستا، #فملی و #فارس بیش‌ترین تأثیر مثبت و نمادهای #فخاس، #کاما و #ونیکی بیشترین اثر منفی را بر روند حرکت شاخص گذاشته‌اند.

در ساعت ۹ و ۳۰ دقیقه جمع صف‌های خرید حدود سه هزار و ۴۸۵میلیارد تومان و ارزش کل صف‌های فروش ۸۹۰میلیارد تومان بوده است، بدین ترتیب خالص سفارشات خریدی که در سیستم معاملات ثبت شده به دو هزار و ۵۹۰میلیارد تومان می‌رسد.

تا این ساعت بیشترین تقاضا در صفوف خرید #بوعلی، #زاگرس و #قرن به چشم می‌خورد به طوری که فقط برای سهام پتروشیمی بوعلی سینا ۶۴۰میلیارد تومان سفارش خرید وجود دارد، بیشترین عرضه نیز در صفوف فروش #گشان، #فوکا و #وآیند در نوبت انتظار است.

ارزش ۱۰ صف خرید برتر بورس و فرابورس در مجموع هزار و ۷۳۰میلیارد تومان (۵۰ درصد کل) و ۱۰ صف فروش برتر ۶۸۰ میلیارد تومان (۷۷ درصد کل) می‌شود، همچنین حجم صف‌های خرید در ۶۷ نماد و حجم صف‌های فروش در ۱۳ نماد بیش از ۱۰ میلیارد تومان بوده است؛ گفتنی است حجم صف شیر پاستوریزه پگاه گیلان (#غگیلا) به ۱۲.۷درصد کل تعداد سهام آن می‌رسد.

«محصولات شیمیایی» محبوب‌ترین صنعت امروز با خالص تقاضای هزار و ۳۱۰میلیارد تومان است و پس از آن گروه «محصولات غذایی و آشامیدنی» قرار دارد که برآیند سفارشات خرید آن ۲۸۰میلیارد تومان می‌شود، از سویی دیگر گروه «فلزات اساسی» با فشار فروش ۱۴۰میلیارد تومانی همراه است.

این جدول حدود ۴۴ درصد از چهار هزار و ۳۸۰میلیارد تومانی که در صف خرید یا فروش قرار گرفته‌اند را تشکیل می‌دهد. در مجموع دو هزار و ۹۴۰میلیارد تومان سهام خرید و فروش شده که نسبت صف‌ها به آن ۱۴۹ درصد است و با فرض معامله کامل صف‌ها ارزش معاملات به هفت هزار و ۳۲۰میلیارد تومان خواهد رسید.

پاسخ دادن