گزارش بورس امروز ۴ اسفند ۹۹

شاخص کل در این دقایق با افت بیش از ۳۶۳۰ واحدی رو به رو شده است. شاخص هم‌وزن کاهش بیش از ۲۳۲ واحدی را نشان می‌دهد.

تهران – اقتصادبرتر – ۴ اسفند ۹۹

به گزارش #اقتصادبرتر ،  افت پنج هزار و ۶۵۰واحدی (۰.۵درصد) آن را در ارتفاع یک میلیون و ۲۱۶هزار واحدی قرار داد.

نمای بورس امروز در پایان نیمه اول معاملات/ حال ناخوش بازار ادامه دارد

 افت پنج هزار و ۶۵۰واحدی (۰.۵درصد) آن را در ارتفاع یک میلیون و ۲۱۶هزار واحدی قرار داد.
شاخص‌ هم وزن ۰.۱درصد رشد کرد.
ارزش کل معاملات خرد بورس و فرابورس نیز به حدود هزار و ۷۶۰میلیارد رسید.
حدود ۲۹۰میلیارد تومان تغییر خالص مالکیت حقیقی به حقوقی
رشد بیش از یک درصد ۴۲نماد و افت بیش از یک درصد ۵۳۲نماد

سنگین‌ترین صف‌های خرید و فروش در بورس امروز/ سنگینی صفوف فروش در سومین روز هفته نیز ادامه یافت

🔹در ساعت ۹ و ۳۰دقیقه جمع صف‌های خرید حدود ۷۲۰میلیارد تومان و ارزش کل صف‌های فروش ۶هزار و ۴۶۵میلیارد تومان بوده است، بدین ترتیب خالص سفارشات فروشی که در سیستم معاملات ثبت شده به پنج هزار و ۷۴۰میلیارد تومان می‌رسد.

🔹تا این ساعت بیشترین عرضه در صفوف فروش #تپکو، #شستا و #شپنا به چشم می‌خورد به طوری که فقط برای سهام تولید تجهیزات سنگین هپکو بیش از ۳۱۵میلیارد تومان سفارش فروش وجود دارد. بیشترین تقاضا نیز در صفوف خرید #وسپهر، #رافزا و #جوین در نوبت انتظار است.

🔹ارزش ۱۰صف خرید برتر بورس و فرابورس در مجموع ۶۶۰میلیارد تومان (۹۱درصد کل) و ۱۰صف فروش برتر هزار و ۴۳۵میلیارد تومان (۲۲درصد کل) می‌شود، همچنین حجم صف‌های خرید در ۱۰نماد و حجم صف‌های فروش در ۱۶۵نماد بیش از ۱۰میلیارد تومان بوده است. گفتنی است حجم صف تولید خاک نسوز استقلال (#کباده) به ۲۱.۶درصد کل تعداد سهام آن می‌رسد.

🔹«خودرو و ساخت قطعات» کم اقبال‌ترین صنعت امروز با خالص سفارش فروش بیش از ۶۵۰میلیارد تومان است و پس از آن گروه «سیمان، آهک و گچ» قرار دارد که برآیند سفارشات فروش آن ۴۲۵میلیارد تومان می‌شود، از سویی دیگر گروه «سرمایه‌گذاری‌ها» با تقاضای خرید ۸۵میلیارد تومانی همراه است.

🔹این جدول حدود ۲۳درصد از هفت هزار و۱۹۰میلیارد تومانی که در صف خرید یا فروش قرار گرفته‌اند را تشکیل می‌دهد. در مجموع ۷۲۰میلیارد تومان سهام خرید و فروش شده که نسبت صف‌ها به آن ۹۹۵درصد است و با فرض معامله کامل صف‌ها ارزش معاملات به هفت هزار و ۹۱۰میلیارد تومان خواهد رسید.

پاسخ دادن