۲۰ هزار میلیارد تومان به بودجه دفاعی اضافه شد

اقتصاد برتر

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با ابراز اینکه این کمیسیون نسبت به بودجه پیشنهادی دولت برای سال ۸۸ در حوزه دفاعی اعتراض داشت گفت: در بازگشت و اصلاحیه بودجه ۲۰هزار میلیارد تومان برای بنیه دفاعی به بودجه ۹۸ اضافه شد.

تهران – اقتصاد برتر – ۱۳ دی ۹۷

به گزارش اقتصاد برتر به نقل ازتسنیم، حشمت‌الله فلاحت‌پیشه  در کرمان با تشریح آخرین وضعیت بودجه دفاعی کشور در سال ۹۸‌ اظهار داشت: بعد از اینکه در ۱۵ آذر بودجه به مجلس آمد، مشکلاتی داشت و ما نمایندگان مجلس اعتراض کردیم.

وی با بیان اینکه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی نیز نسبت به بودجه پیشنهادی در حوزه دفاعی و مرز اعتراض داشت گفت: بودجه برگشت خورد و در بازگشت اصلاحیه صورت گرفته است.

رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با ابراز اینکه در اصلاحیه بودجه ۴۰ هزار و هفتاد میلیارد تومان به بودجه اضافه شد افزود: از این مبلغ ۲۰ هزار میلیارد تومان برای بنیه دفاعی اختصاص دادند و بقیه هم در قالب جدول ۲۱ اختصاص داده شده است که در جدول ۲۱ هم برخی از ردیف‌ها مربوط به ردیف‌های دفاع و مرز است.

وی با تصریح به اینکه “معتقدیم اگر این بودجه تأمین شود بخش عمده‌ای از الزامات بودجه دفاعی کشور تأمین می‌شود” خاطرنشان کرد: بحث اصلی در بودجه تحقق بودجه است و امیدواریم که این بودجه به‌طور کامل محقق شود.

حضور در جلسه شورای تأمین استان و نشست با فعالان اقتصادی استان کرمان و همچنین بازدید از اردوگاه اتباع افاغنه در استان کرمان از برنامه‌های سفر یک‌روزه حشمت‌الله فلاحت‌پیشه رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی به استان کرمان بود.

پاسخ دادن