۴ محور ارتباطی به دلیل شدت بارندگی مسدود شد

مرکز مدیریت راه‌های کشور اعلام کرد: بارندگی‌های سیل آسا از روز گذشته منجر به آبگرفتگی شدید و انسداد چندین مسیر ترانزیتی در غرب کشور شده است.

تهران – اقتصادبرتر – ۲۵ دی ۱۴۰۰

به گزارش #اقتصادبرتر به نقل از مرکز مدیریت راه‌های کشور،  بر اساس اعلام مرکز مدیریت راه‌ها، از روز گذشته محور یاسوج – چرام واقع در استان کهگیلویه و بویراحمد به دلیل نبود ایمنی کافی مسدود شده است. همچنین محور پاتاوه – دهدشت واقع در استان کهگیلویه و بویراحمد از روز گذشته تا اطلاع بعدی، به دلیل آبگرفتگی و نبود ایمنی کافی مسدود شد.

وضعیت در کیلومتر ۱۲ محور آزادراه پل زال- خرم آباد واقع در استان لرستان نیز بحرانی است و به دلیل آبگرفتگی شدید و نبود ایمنی کافی از روز گذشته تا اطلاع بعدی، این مسیر نیز مسدود شده است. محور مهاباد- پیرانشهر واقع در استان آذربایجان غربی نیز به دلیل نبود ایمنی کافی تا اطلاع بعدی مسدود شد. آخرین اطلاعات دریافتی از ۲ هزار و ۱۷۲ ترددشمار فعال در محورهای برون‌شهری نشان می دهد که بارندگی‌های شدید موجب کاهش ۸.۳ درصدی تردد در راه‌های برون شهری در شبانه روز گذشته شده است.

اکنون در محورهای چالوس، هراز و فیروزکوه بارش پراکنده برف و باران گزارش شده و آزادراه‌های تهران- شمال و قزوین- رشت نیز بدون بارندگی گزارش شده است. آخرین وضعیت محورهای شمالی نیز از تردد روان در محورهای چالوس، هراز،  فیروزکوه، آزادراه تهران- شمال و مسیر رفت و برگشت آزادراه قزوین- رشت خبر می‌دهد.

پاسخ دادن