۶ شرکت در صف عرضه اولیه فرابورس

اقتصادبرتر

زمان و شرایط عرضه اولیه ۵ درصد از نخستین شرکت دارای سهام ممتاز مشخص و مقرر شد چهارشنبه آینده آریا ساسول به عموم واگذار شود.

تهران – اقتصادبرتر – ۲ خرداد ۹۹

به گزارش #اقتصادبرتر ، به گفته افسانه اروجی، معاون بازار فرابورس، در حال حاضر عرضه سهام شرکت‌ #آریاساسول را پیش‌روست و بعد از آن شرکت #سرمایه‌گذاری_پویا در حال آماده‌سازی برای عرضه است.

وی #پدیده_شیمی_جم، #برق_گیلان، #پتروشیمی_ارومیه و #مدیریت_سرمایه‌گذاری_کوثر_بهمن را دیگر شرکت‌هایی دانست که در حال آماده‌سازی برای درج و عرضه هستند.

در ادامه ورود شرکت های جدید به بازار سهام و بعد از عرضه اولیه لاستیک یزد در چهارشنبه ، زمان پنجمین شرکت جدید ( بعد از سرمایه گذاری صبا تامین، شستا ، پگاه گیلان و لاستیک یزد ) اعلام شد.

به این ترتیب ، شرکت آریا ساسول آماده عرضه اولیه در بازار دوم معاملات فرابورس شده و قرار است چهارشنبه این هفته ، ۵ درصد از سهام آن معادل ۲۲۹ میلیون و ۱۹۲ هزار سهم ” آریا” به عموم واگذار شود.

در این رویداد ، حداکثر سهمیه هر فرد حقیقی و حقوقی ۱۰۰ سهم با دامنه قیمت ۶۵ هزار و ۱۱ تا ۶۵ هزار و ۱۱۹ ریال تعیین شده است.

براساس این گزارش، شرکت ۴۸۵ میلیارد تومانی آریا ساسول ، نخستین شرکتی است که با برخورداری از سهام ممتاز وارد بازار سهام می شود و دو شرکت پارس تامین مجد و پتروشیمی پارس هر کدام مالک ۴۹٫۹ درصد سهام آن هستند.

پاسخ دادن