نرخ دلار در صرافی‌های بانکی ثابت ماند

اقتصاد برتر

امروز (چهارشنبه، ۲۹ دی‌ماه) نرخ دلار در صرافی‌های بانکی با هشت تومان افزایش قیمت نسبت به روز گذشته، با نرخ ۲۵ هزار و ۵۶۲ تومان معامله شد.

تهران – اقتصادبرتر – ۲۹ دی ۱۴۰۰

به گزارش #اقتصادبرتر به نقل از ایرنا، قیمت فروش یورو در ساعت ۱۴ و ۳۰ دقیقه امروز با افزایش ۸۱ تومانی قیمت نسبت به روز گذشته برابر با ۲۹ هزار و ۳۷۷ تومان بود. قیمت خرید هر دلار امروز ۲۵ هزار و ۳۰۹ تومان و نرخ خرید هر یورو نیز ۲۹ هزار و ۸۶ هزار تومان اعلام شد. علاوه بر این، بهای خرید دلار در بازار متشکل ارزی ۲۵ هزار و ۳۳۸ تومان و نرخ فروش آن ۲۵ هزار و ۵۶۹ تومان بود.

این در حالی است که نرخ خرید یورو در این بازار ۲۸ هزار و ۷۲۲ تومان و نرخ فروش آن نیز ۲۸ هزار و ۹۸۳ تومان اعلام شد. همچنین در سامانه نیما در معاملات امروز، حواله یورو به قیمت ۲۸ هزار و ۱۰۳ تومان فروخته و حواله دلار به بهای ۲۴ هزار و ۷۹۳ تومان معامله شد.

قیمت دلار از خردادماه وارد کانال ۲۶ هزار تومان شد و پس از آن در محدوده قیمت ۲۶ تا ۲۷ هزار تومان نوسان داشت. نرخ دلار از اواخر آذرماه و به‌طور مشخص از ۲۴ آذرماه در کانال ۲۷ هزار تومان ثابت مانده بود و از یک هفته گذشته پس از ۶ ماه دلار وارد کانال ۲۶ هزار تومان شد و با ادامه کاهش قیمت‌ها روز گذشته به کانال ۲۵ هزار تومان بازگشت.

پاسخ دادن