ورود دستگاه قضا به ماجرای استخراج رمزارز سازمان بورس

عضو ناظر مجلس در شورای‌ عالی بورس: موضوع تحقیق و تفحص، تازه مطرح شده است. مطابق روال قانونی ابتدا باید موضوع در کمیسیون اقتصادی مصوب و بعد از جمع بندی اعضای کمیسیون در صحن علنی مجلس تایید نهایی شود.

تهران – اقتصادبرتر – ۱۸ مهر ۱۴۰۰

به گزارش #اقتصادبرتر، در شرایطی که هنوز اعضای هیات مدیره سازمان بورس تلاشی برای روشن شدن ابعاد پنهان تخلفات رخ داده در ماجرای استخراج رمزارز در ساختمان بورس تهران نکرده اند، هر دو عضو ناظر مجلس در شورای‌ عالی بورس از موافقت نمایندگان مجلس با آغاز تحقیق و تفحص از سازمان بورس و اوراق بهادار طی هفته آینده خبر می‌دهند.

صالحی، عضو ناظر مجلس در شورای‌ عالی بورس: موضوع تحقیق و تفحص، تازه مطرح شده است. مطابق روال قانونی ابتدا باید موضوع در کمیسیون اقتصادی مصوب و بعد از جمع بندی اعضای کمیسیون در صحن علنی مجلس تایید نهایی شود. با توجه به اهمیت موضوع انشاالله امیدوارم طی هفته آینده موضوعبه ثبت برسد و سپس روند اجرای تحقیق و تفحص آغاز شود.

محسن علیزاده دیگر عضو ناظر مجلس در شورای‌ عالی بورس: اتفاقاتی که طی هفته‌های اخیر در بازار سرمایه به وقوع پیوسته، نشان دهنده وقوع تخلفات و سوءمدیریت‌های گسترده در سازمان بورس است. امری که انجام تحقیق و تفحص از این سازمان و عملکرد وزارت اقتصاد سابق را به یک ضرورت جدی بدل ساخته است.

1 پیام

  1. هرکاری هم که بکنندکاسه کوزه اش سرسهام داران فلک زده ی گول خورده ی بدبخت متضررخواهدشکست زیان ما ازمرزچهل درصدگذشت آیاصدای مارا هم کسی می شنود؟

پاسخ دادن