پکیج حقوقی یا استخدام وکیل؟

اقتصاد برتر

در جهان پر تلاطم امروز هر فردی را ملاقات کنید و اندکی با او صحبت کنید متوجه می شوید که خودش یا یکی از اعضای خانواده اش دارای مشکلات حقوقی یا کیفری است.

تهران – اقتصاد برتر – ۲۵ مرداد ۹۹

اگر بخواهیم بازار کسب و کار و درآمد های امروز مردم کشور را در نظر بگیریم می توان دریافت که توانایی استخدام وکیل برای هر کسی وجود ندارد .

لذا اکثر مردم از مراجعه به دادگاه و مراجع قضایی خودداری می کنند تا از هزینه های هنگفتی که پیش رویشان است جلوگیری کنند .

  • استخدام وکیل

خب در ابتدا اجازه دهید مزایای استخدام وکیل از زبان دکتر مهدی مظفری ، وکیل پایه یک دادگستری، را با یکدیگر بخوانیم:

۱)شما با استخدام وکیل می توانید کار های پرونده ی خود را به او بسپارید ؛ به عبارتی نیازی نیست که دائما برای اضافه کردن لایحه یا مدرک جدید به دادگاه مراجعه کنید. البته بعضی از همکاران ما کم لطفی می کنند و از موکل خود می خواهند که لایحه را به دادگاه ببرند؛ در صورتی که این مورد یکی از وظایف وکیل است.

۲)با داشتن یک وکیل خوب می توانید در پرونده ای که فکرش را نمی کنید برنده باشید.

۳)کار کردن با وکلا باعث می شود نگاه قاضی به شما تغییر کند؛ زیرا او متوجه می شود که با فردی آگاه نسبت به قوانین رو به رو است.

بنابراین درست است که شما برای کار کردن با یک وکیل خوب باید هزینه ی نسبتا زیادی را پرداخت کنید ولی در عوض خیالتان راحت است که این پرونده اگر ۱ درصد امکانش باشد به موفقیت می رسد.

  • پکیج های حقوقی

همان طور که گفتیم با توجه به شرایط فعلی اقتصادی نمی توان انتظار داشت که اکثر مردم بتوانند نسبت به استخدام وکیل اقدام کنند.

با توجه به این موضوع دکتر مهدی مظفری تصمیم گرفته است که پکیج های حقوقی را آماده کند تا مردم بتوانند در صورت عدم امکان استخدام وکیل یا مشاور حقوقی، از این پکیج ها استفاده کنند.

این پکیج ها شامل دادخواست، راهنمایی های لازم، لایحه های آماده و موارد دیگری است که می توانید با پرداخت هزینه های بسیار پایین از سایت ایشان تهیه فرمایید.

اجازه دهید سخنان مهدی مظفری در این مورد را با یکدیگر مطالعه کنیم:

با دریافت این پکیج ها شما می توانید مشکلات پرونده ی خود را به راحتی حل کنید . البته درست است که حضور وکیل در دادگاه می تواند به شما کمک شایانی کند ولی این پکیج ها نیز دست کمی از وکیل ندارند .

همان سخنانی که وکیل قرار است در دادگاه برای دفاع از شما بیان کند در این پکیج ها قرار داده شده است تا شما بتوانید با پرداخت هزینه ی بسیار پایین، این پکیج ها را دانلود کنید .

فایل های این پکیج PDF هایی است که غیر قابل کپی هستند و شما فقط می توانید آن ها را برای خود پرینت گرفته و مطالعه فرمایید و در صورت نیاز جاهای خالی را با مشخصات و خواسته های خود تکمیل کنید.

  • مزایای این پکیج ها چیست ؟
  • قیمت بسیار پایین
  • محتوای با کیفیت
  • عکس های متناسب با موضوع پرونده ی شما
  • جایگزین وکیل شما

برای مثال می خواهیم پکیج دادخواست ابطال اجاره نامه را با یکدیگر بررسی کنیم.

  • دادخواست ابطال اجاره نامه چیست ؟

همان طور که می دانید اجاره نامه عقدی است که با توجه به آن مستاجر مالک منافع عین مستاجره می شود.

اگر شما هم صاحب یک خانه هستید یا در خانه ای زندگی می کنید احتمالا با اجاره نامه های مختلفی مواجه شده اید.

گاهی اوقات لازم می شود که این قرارداد بین مالک و مستاجر باطل شود.

دلایل این ابطال می تواند عقب ماندن اجاره، مجهول ماندن مدت آن و موارد دیگری باشد که شما با خریداری پکیج دادخواست ابطال اجاره نامه می توانید از آن ها مطلع شوید.

پکیج های بسیار زیادی در این سایت وجود دارد که شما می توانید با توجه به نیاز خود هر کدام از آن ها را خریداری کرده و اط مطالب موجود در آن استفاده کنید.

اقتصاد برتر

پاسخ دادن