۳۱ هزار فقره وام ازدواج از سوی بانک سپه

 عضو هیأت مدیره بانک سپه با بیان اینکه تعداد وام ازدواج پرداختی این بانک در طرح ضربتی از مرز ۳۱ هزار فقره گذشت، گفت: با توجه به میزان پرداختی وام نسبت به سهمیه تعیین شده، در اجرای طرح ضربتی وام ازدواج بین پنج بانک تجاری اول هستیم.

تهران- اقتصاد برتر- ۵ شهریور ۹۶

به گزارش بانک سپه، مصطفی پرتوافکنان روز یکشنبه اظهار داشت: مجموعه بانک سپه مصمم به اجرای دقیق و کامل طرح ضربتی وام ازدواج هستند و از این رو تا تاریخ ۴ شهریور ماه ۱۳۹۶ تعداد وام های پرداختی بانک سپه در طرح ضربتی وام ازدواج به ۳۱ هزار و ۲۸ مورد رسیده است.

* ده استان برتر در اجرای طرح ضربتی وام ازدواج
پرتوافکنان در ادامه به بیان استان های موفق در اجرای طرح ضربتی وام ازدواج پرداخت و گفت: بانک سپه استان خراسان رضوی با ۳۰۶۶ فقره، تهران با ۲۶۵۰ فقره، فارس با ۲۳۴۸ فقره، خوزستان با ۲۳۲۱ فقره، مازندران با ۱۷۸۴ فقره، آذربایجان شرقی با ۱۴۵۳ فقره، اصفهان با ۱۴۴۱ فقره، لرستان با ۱۲۵۳ فقره، گیلان با ۱۲۳۰ فقره و کرمانشاه با ۱۰۲۶ فقره به ترتیب رتبه های اول تا دهم پرداخت وام ازدواج در طرح ضربتی را به خود اختصاص داده اند.
وی با تأکید بر اینکه بانک سپه داوطلبانه بیش از ۶ هزار میلیارد ریال از منابع خود را برای اجرای این طرح اختصاص داده است، گفت: این بانک تا کنون ۵۵٫۴ درصد سهمیه تعیین شده خود در طرح ضربتی وام ازدواج را پرداخت کرده است.
پرتوافکنان با تأکید بر اراده راسخ همه کارکنان بانک سپه برای پرداخت سریع و به موقع وام ازدواج به زوج های جوان اظهار داشت: متوسط زمان پرداخت وام به زوج های جوانی که مدارک خود را نزد شعب بانک سپه تکمیل کرده اند کمتر از ۴۸ ساعت است.
عضو هیأت مدیره بانک سپه اظهار داشت: مجموعه بانک سپه همسو با اهداف و سیاست های کلان اقتصادی دولت و همچنین ایفای مسئولیت اجتماعی به عنوان یکی از ارزش های بنیادین در نقشه راه خود، تمام همت و تلاش خود را برای اجرای هر چه بهتر و سریعتر این طرح بکار گرفته است.

* کمک به دولت در اجرای طرحهای ملی نقشه راه بانک سپه
وی افزود: بانک سپه در کنار دولت دوازدهم همچون سنوات گذشته مصمم است تا علاوه بر توجه و کمک به تحقق اهداف کلان اقتصادی رفع نیاز های خرد مردم را نیز مدنظر قرار داده و برای حل آن تمام تلاش خود را معطوف کند.
پرتوافکنان با قدردانی از بانک مرکزی برای تدوین و مدیریت طرح اثرگذار ضربتی وام ازدواج اظهار داشت: بانک سپه همواره در اجرای قوانین پولی کشور پیشتاز بوده و به عنوان بانکی تأثیرگذار و منضبط اجرا کننده سیاستهای کلان بانک مرکزی است.

پاسخ دادن