۳۳ هزار خودرو ناقص در پارکینگ‌های ایران خودرو

مدیرعامل ایران خودرو گفت: شمار خودرو‌های ناقص در پارکینگ‌های ایران خودرو به ۳۳ هزار دستگاه رسید.

تهران – اقتصاد برتر – ۱۵ فروردین ۱۴۰۰

به گزارش خبر آنلاین، فرشاد مقیمی مدیر عامل ایران خودرو گفت : با تکمیل ۳۲ هزار دستگاه خودرو، تعداد خودروهای دارای کسری در پارکینگ‌های ایران خودرو به ۳۳ هزار دستگاه رسیده است.

مقیمی در نخستین جلسه کاری سال جدید، با حضور معاونان و مدیران ارشد و مدیران عامل شرکت‌های تابعه با تاکید بر شناسایی صحیح مشکلات و موانع مسیر تولید، گروه صنعتی ایران‌خودرو را کانون تولید خودرو کشور خواند و گفت: کمیته شناسایی موانع باید‌ ظرف یک هفته آینده چالش‌های موجود در حوزه‌های مختلف مرتبط با تولید را جمع‌بندی و اعلام کند تا با پشتیبانی و حمایت دولت و نهادهای مرتبط، هر چه سریع‌تر در مسیر رفع آنها اقدام کنیم.وی تصریح کرد:‌ ایران‌خودرو در صدد است، ضمن شناسایی و رفع موانع تولید در درون سازمان، عوامل و موانع برون‌سازمانی را نیز شناسایی کرده و اطلاعات و راهکارهای مورد نظر را در اختیار نهادهای مرتبط قرار ‌دهد.

۳۳ هزار دستگاه خودرو ناقص تکمیل شد

مدیرعامل ایران‌خودرو اظهار داشت: در روزهای پایانی اسفندماه، ۱۴ هزار و در تعطیلات نوروز نیز بیش از ۱۸ هزار خودروی ناقص تکمیل و تحویل و یا آماده تحویل به مشتریان شده است. در مجموع با تکمیل ۳۲ هزار دستگاه خودرو، تعداد خودروهای دارای کسری در پارکینگ‌ها به ۳۳ هزار دستگاه رسیده و در پایان هفته جاری نیز این تعداد به ۲۶ هزار دستگاه کاهش خواهد یافت.

پاسخ دادن