۴ مدال رنگارنگ دانش‌آموزان ایرانی در المپیاد جهانی شیمی

پنجاه‌ و دومین دوره المپیاد جهانی شیمی

وزیر آموزش و پرورش در پیامی، کسب ۴ مدال رنگارنگ توسط دانش‌آموزان ایرانی در پنجاه‌ و دومین دوره المپیاد جهانی شیمی را تبریک گفت.

تهران – اقتصادبرتر – ۱۰ مرداد ۹۹

به گزارش #اقتصادبرتر به نقل از فارس، دانش‌آموزان ایرانی در پنجاه دومین المپیاد جهانی شیمی دانش‌آموزی، توانستند یک مدال طلا، دو نقره و یک برنز کسب کنند.

محمد شهاب الدین دانشور موفق به کسب مدال طلا، رامین عاصم پور و محمد آریان تقوایی عربی موفق به کسب مدال نفره و امیر محبوبی نیز موفق به کسب مدال برنز شدند.

محسن حاجی میرزایی وزیر آموزش و پرورش در صفحه شخصی خود در توئیتر با اشاره به افتخارآفرینی تیم علمی ایران در المپیاد جهانی شیمی، اظهار کرد: در آستانه عید قربان کسب چهار مدال ارزنده (یک طلا، دونقره و یک برنز) توسط تیم علمی چهار نفره ایران در پنجاه‌ و دومین دوره المپیاد جهانی شیمی را به نخبگان علمی، عموم ملت ایران، خانواده و معلمان‌شان تبریک گفته و برای این افتخارآفرینان آرزوی موفقیت و سربلندی در تمامی عرصه‌ها را دارم.

وزیر آموزش و پرورش همچنین در پیامی دیگر، فرا رسیدن عید سعید قربان را تبریک گفت.

در این پیام آمده است: فرارسیدن «عید سعید قربان»، عید «رهایی از خود» و «رهیابی به خدا» را به تمامی «خواستاران رستگاری » و «طالبان تعالی»، به ویژه جامعه‌ فهیم فرهنگیان، دانش آموزان عزیز و اولیای گرامی تبریک و تهنیت می‌گویم.

پاسخ دادن