آقایان با افکار عمومی چه می‏کنید !

احمد خادم ‏المله- مدیر مسئول-از سال‏های گذشته فراوان دیده ‏ایم رسانه ‏های بیگانه در راستای اهداف خاص اربابان خود برای براندازی نظام جمهوری اسلامی ایران از درون تمام ظرفیت‏های خود برای سیاه نمایی را به کار گرفته‏ اند تا موضوع ناکارآمدی نظام جمهوری اسلامی ایران را در داخل و خارج از کشور القاء کنند تا مبادا موفقیت‏های نظام برجسته و مدلی برای دیگر کشورها شود.

تهران- اقتصاد برتر- 6 دی 96

البته از بیگانگان انتظاری جز این نبوده و نیست اما در سال‏های اخیر با پدیده جدیدی مواجه هستیم که سیاه نمایی و القای ناکارآمدی نظام از داخل کشور و توسط نیروهای خودی نظام دنبال می‏شود خصوصا این روزها که در یک رویداد عجیب و نادر شاهد هستیم مسئولان بالای نظام نیز از مشکلات کشور و نارسایی‏ های مختلف داد سخن می‏دهند و گویی مردم مسئول حل مشکلاتی هستند که آنها عنوان می‏کنند و به گونه‏ ای وانمود می‏کنند که مردم وظایفشان را برای حل مشکلات مدیریتی نظام خوب انجام نمی‏دهند !

تصویری که بدین ترتیب از نظام جمهوری اسلامی ایران به افکار عمومی داخل و خارج از کشور ارائه می‏کنیم این است که حاکمیت نظام قادر به حل مشکلات داخلی و اداره امور کشور نیست.

نتیجه این سیاه نمایی عجیب و غریب این شده که مردم فکر می‏کنند همه مدیران و مسئولان این کشور اختلاس‏گر و دزد و …  هستند ! در فضای سیاه شده نظام جسارت اهانت و ناسزا گویی و هتک حرمت به مسئولان افزایش یافته و هر فرد و گروهی به خود اجازه می‏دهد بی ‏مهابا به مسئولان و زحمتکشان درستکار رده بالا تا پایین نظام اهانت کند و این دقیقا همان چیزی است که بیگانگان به دنبال آن هستند و ما مدیران نظام خواسته یا ناخواسته در میدانی بازی می‏کنیم که آنها برای ما باز کرده‏اند .

پای صحبت خصوصی و عمومی مسئولان هم که می‏نشینی دلشان پر است از درد دل‏هایی ناگفته که نهایت به این جمع‏ بندی می‏ رسی که گویی همه از وضعیت موجود کشور ناراضی هستند.

رسانه ‏های داخلی خصوصا فضای مجازی هم که منتظر چنین اوضاع و احوالی هستند حسابی آب به آسیاب دشمن می‏ریزند و حرف‏های منفی مسئولان را با چند برابر بزرگ‏نمایی برای جذب چند مخاطب بیشتر به طور گسترده و جهانی منعکس می‏کنند.

این روزها خوراک رسانه ‏های بیگانه را مرور کنید، برنامه‏ های آنها پر است از حرف‏ها و سخنانی که مسئولان خودمان علیه نظام می‏زنند، نیازی نیست آنها زحمت بکشند و برنامه برای اثبات نا کارآمدی نظام و مایوس کردن مردم تهیه کنند.

همین حرف‏های مسئولان خودمان برای تامین ماه‏ها خوراک برنامه‏های آنها کافی است!

همه این حرف و حدیث‏ های منفی و سیاه را بگذارید کنار زلزله‏ هایی که هر روز یک گوشه از کشور را تکان می‏دهد، هوای آلوده، گرانی، فقدان نقدینگی، بودجه نامتوازن و …. و از همه مهم‏تر اقدامات تشدید کننده و شایعه سازی‏های ضد انقلاب و معاندین خارج نشین، آن وقت ببینید با دست خودمان چه بلایی بر سر افکار عمومی کشور آورده ‏ایم!؟ آیا مردم حق ندارند به ما بگویند شما مدیران عرضه اداره امور کشوری با این عظمت را ندارید و لایق این مسئولیت‏ ها نیستید!؟

در چنین اوضاعی سئوال اینجاست آیا همه مدیران این کشور مشکل دارند! ما مدیر سالم در بین مدیران کشور نداریم ؟ همه دزد هستند ! خیانت می کنند ! و ….  ! آیا این نظام هیچ کار مثبتی برای مردم نکرده ! آیا جمهوری اسلامی هیچ جایگاهی درخاومیانه ندارد و جهان ندارد ؟

مثل ما مسئولان نظام جمهوری اسلامی و کاری که با نظام می‏کنیم مثل آن ضرب‏ المثلی است که بر شاخه نشسته‏ ایم و بن می‏بریم .

دوستان واقعا هیچکس به اندازه ما در حق این کشور و نعمات آن خصوصا درحق جوانان جان بر کفی که با جانشان از این مرز و بوم دفاع می‏کنند جفا نمی‏کند!

حق شهدا، جانبازان و مردم این نیست که ما انجام می‏دهیم ! قدری به خود بیاییم و بینیم به خاطر اختلافات شخصی و سیاسی با یکدیگر و با کشور و افکار عمومی چه می‏کنیم؟ سیاه نمایی بس است . به خود بیاییم و قدر نعمت‏ها و ارزش‏هایی که خدا به این کشور، مردم و خصوصا ما مسئولان عطا کرده را بدانیم و حق آن را به درستی ادا کنیم .

پاسخ دادن