وضعیت کامران تفتی بعد از سکته قلبی

اقتصاد برتر

ساعاتی قبل کامران تفتی از بهبودی حالش خبر داد: «در بیمارستان پیامبر اعظم (ص) قشم بستری هستم، سکته قلبی را رد کرده‌ام و خدا را شاکرم فعلاً در بهبودی به سر می‌برم»

تهران – اقتصاد برتر – ۱۵ آبان ۹۷

ساعت ۲۳ شب گذشته بود که  خبر سکته کامران تفتی سر صحنه فیلم برداری را منتشرشد. این اتفاق حوالی ظهر دیروز یکشنبه سیزدهم آبان‌ماه رخ داده است.

کامران تفتی برای بازی در یک فیلم در جزیره قشم به سر می‌برد دچار یک سکته خفیف می‌شود و دوستانش او را به بیمارستان می‌رساند. به گفته کارکنان اورژانس کامبیز دیرباز هم همراه او بوده است.

“در بهبودی به سر می‌برم”

ساعاتی قبل کامران تفتی در گفتگو با تسنیم از بهبودی حالش خبر داد:«در بیمارستان پیامبر اعظم (ص) قشم بستری هستم، سکته قلبی را رد کرده‌ام و خدا را شاکرم فعلاً در بهبودی به سر می‌برم»

تفتی همچنین در مورد آخرین وضعیت سلامتی‌اش به ایرنا گفت:روز گذشته یکشنبه ۱۳ آبان برای ضبط یک صحنه در برنامه «رالی ایرانی» باید مسافت طولانی را می‌دویدم که دچار حمله قلبی شدم.به همت دوستان به سرعت به بیمارستان قشم منتقل شدم که بعد از انجام اکو و اقدامات اولیه پزشکان، متوجه شدند سکته خفیف قلبی بوده است».

بعد از بستری و اقدامات اولیه در بیمارستان قشم قرار است تفتی برای ادامه درمان به تهران منتقل شود.

کامران تفتی به تازگی سریال «از یاد‌ها رفته» بهرام بهرامیان را به پایان رسانده و فعلاً برنامه «وقتشه» که او اجرایش را برعهده داشته به دلایل مالی روی آنتن نمی‌رود.

*خبرآنلاین

پاسخ دادن