شروع بورس امروز ۲۸ مرداد ۹۹

تا ساعت ۱۰:۴۰، نمادهای #فارس، #حکشتی و #تاپیکو بیشترین تاثیر مثبت و نمادهای #وتوصا، #ثشاهد و #کالا بیشترین تاثیر منفی بر شاخص را داشته‌اند.

تهران – اقتصاد برتر – ۲۸ مرداد ۹۹

به گزارش #اقتصادبرتر ف در ساعت ۹:۳۵ جمع صف‌های خرید به حدود چهار هزار و ۶۰۰ میلیارد تومان رسید و ارزش کل صف‌های فروش هزار میلیارد تومان بوده است، بدین ترتیب خالص سفارشات خریدی که در سیستم معاملات ثبت شده به سه هزار و ۶۰۰ میلیارد تومان می‌رسد.

 تا این ساعت بیشترین تقاضا در صفوف خرید #وپارس، #وآیند و #ونیکی به چشم می‌خورد به طوری که فقط برای سهام بانک پارسیان ۲۸۴ میلیارد تومان تقاضای خرید وجود دارد، بیشترین عرضه نیز در صفوف فروش #وگردشح، #ثشاهد و #کیسون در نوبت انتظار است.

 ارزش ۱۰ صف خرید برتر بورس و فرابورس در مجموع یک هزار و ۸۵۰ میلیارد تومان (۴۰ درصد کل) و ۱۰ صف فروش برتر ۷۰۰ میلیارد تومان (۶۹ درصد کل) می‌شود، همچنین حجم صف‌های خرید در ۸۰ نماد و حجم صف‌های فروش در ۱۸ نماد بیش از ۱۰ میلیارد تومان بوده است؛ گفتنی است حجم صف داروسازی تولید دارو (#دتولید) به نزدیک چهار درصد کل تعداد سهام آن می‌رسد.

 “بانک‌ها و مؤسسات اعتباری” محبوب‌ترین صنعت امروز با خالص تقاضای ۸۵۰ میلیارد تومان است و پس از آن گروه “محصولات شیمیایی” قرار دارد که برآیند سفارشات خرید آن ۴۳۰ میلیارد تومان می‌شود. از سویی دیگر گروه کوچک “ساخت دستگاه‌ها و وسایل ارتباطی” با فشار فروش ۶۰ میلیارد تومانی همراه است.

#خزامیا با رشد بیش از ۹ درصد ۲۶۰۰ تومان قیمت خورد

حجم معاملات بورس و فرابورس به ۱۱ هزار میلیارد تومان رسید

بعد از رشد حدود ۴۰ هزار واحدی در دقایق ابتدایی و تشکیل صف خرید در اغلب نمادهای تاثیرگذار، اکنون با عرضه شدن صفوف خرید، شاخص با حدود ۵ هزار واحد کاهش به ۱,۸۵۱,۲۹۱ عقب نشینی کرد.
ارزش معاملات در حدود ۱۶ هزار میلیارد تومان و #ورود_پول_حقیقی در حدود ۱،۱۰۰ میلیارد تومان میباشد

تا ساعت ۱۰:۴۰، نمادهای #فارس، #حکشتی و #تاپیکو بیشترین تاثیر مثبت و نمادهای #وتوصا، #ثشاهد و #کالا بیشترین تاثیر منفی بر شاخص را داشته‌اند.

مدیریت عملیات بازار فرابورس:
به اطلاع می رساند دوره ثبت سفارش عرضه اولیه سهام شرکت تهیه توزیع غذای دنا آفرین فدک (سهامی عام) در نماد (#گدنا) از ساعت ۱۳:۰۰ لغایت ۱۷:۰۰ می باشد. جزئیات مربوط به عرضه فوق متعاقبا اطلاع رسانی می‌گردد.

#تبرک شرکت با هدف تامین زنجیره ارزش تولید صنایع غذایی لبنی اقدام به خریدسهامشرکت پادراتوس به تعداد ۰۰۰،۶۱۰،۱۱سهمطی مبایعنامهشماره ۰۰۰۶۱/۲۶/۹۹/۱ نموده است.

با مشارکت ۴۲ درصدی حقوقی در عرضه های #ومعادن حجم معاملات به مرز ۷۰ میلیون سهم نزدیک شده است؛ قیمت ۱۷۹۸ تومان

تاثیرات نیمه دوم معاملات

شاخص کل در نیمه اول معاملات امروز صعود بیش از ۳۰ هزار واحدی را تجربه کرد در نیمه دوم متاثر از بازگشایی پالایشی‌ها و هم‌چنین روند منفی فلزات اساسی ، هم‌اکنون به افزایش ۱۰ هزار واحدی رسیده است.

 #شپنا #فملی #شتران #شستا #وغدیر #شبندر بیشترین تاثیر منفی بر شاخص کل را اعمال کرده‌اند.

چند رشته‌ای، خودرو و فلزات اساسی به ترتیب با ارزش معاملات ۲۶۹۵ میلیارد تومان، ۲۶۹۲ میلیارد تومان و ۱۳۹۰ میلیارد تومان برترین صنایع امروز بودند.

پاسخ دادن