بهترین راهکار برای خرید بیمه درمان تکمیلی سازمانی

اقتصاد برتر

احتمالاً برای شما هم پیش آمده است که در مراجعه به مراکز درمانی مختلف، متوجه شده اید که بیمه  درمان پایه  کمک چندانی به کاهش هزینه های درمان شما نمی کند.

تهران – اقتصاد برتر – ۲۰ آبان ۹۹

فرقی نمی کند بیمه تأمین اجتماعی داشته باشید و یا خدامت درمانی، در اکثر موارد به نفع شماست که جدا از این ها بیمه درمان تکمیلی هم تهیه کرده باشید. غیر از دو سه مورد، شرکت های بیمه معمولاً بیمه درمان تکمیلی را به صورت گروهی و به شرکت ها و سازمان ها ارائه می کنند و نه به صورت انفرادی.

راهکاری به نام بیمه تکمیلی سازمانی

شرکت ها برای افزایش رضایت شغلی کارکنان خود و به تبع آن بالا بردن بهره وری نیروی انسانی سازمان، راهکارهای مختلفی را اجرا  می کنند که یکی از مهم ترین آن ها ارائه تسهیلات بیمه است. بیمه سازمانی تیم شیم این فرصت را فراهم می کند تا بخش زیادی از دغدغه  کارکنان برای پرداخت هزینه های درمان خود و خانواده شان برطرف شود. این امر هم موجب آسودگی خاطر پرسنل می شود و هم تعلق خاطرشان به سازمان را افزایش می دهد. بنابراین شما به عنوان یک مدیر اگر به فکر پیشرفت و روند رو به رشد مجموعه خود هستید از تأثیر بیمه و بیمه های تکمیلی بر مسیر پیشرفت کاری  مجموعه تان غافل نشوید.

حال باتوجه به اینکه شرایط هر سازمان نوع و شرایط بیمه تکمیلی متفاوتی را می طلبد، نیاز است تا درباره انواع بیمه ها به صورت جداگانه تحقیق و جستجو شود تا نهایتاً بعد از صرف زمان و انرژی زیاد به نتیجه ای برسید که ممکن است درست هم نباشد. پیشنهاد ما به شما این است که در این فرایند از مشاوره تیمی متخصص و کاربلد استفاده کنید: طرح بیمه درمان شرکتی تیم شیم.

طرح بیمه تکمیلی شرکتی تیم شیم

وب سایت تیم شیم متعلق به کارگزاری بیمه توسعه راهکارهای نوآور ارزش با مجوز بیمه مرکزی است. جدا از محصولات بیمه متنوعی که در این وب سایت ارائه می شود؛ تیم شیم به شکل تخصصی در زمینه مشاوره و فروش بیمه درمان شرکتی فعالیت می کند. این کارگزاری با شناخت کامل محصولات و بازار بیمه های درمان تکمیلی و همکاری با شرکت های بیمه مختلف، خدماتی جامع و تخصصی در حوزه بیمه درمان تکمیلی به شرکت ها و سازمان ها ارائه می دهد.

نکته مهم این است که بر خلاف بسیاری از کارگزاری ها و سایت های خرید اینترنتی بیمه دیگر، استارتاپ ها و شرکت های کوچک هم می توانند از طریق وب سایت تیم شیم اقدام به خرید بیمه درمان تکمیلی سازمانی کنند.

چرا بیمه درمان تکمیلی شرکتی تیم شیم؟

مشاوره تخصصی: کارشناسان بیمه تیم شیم با ارائه متعهدانه و بی طرفانه تمامی اطلاعات و نکات لازم به شما کمک می کنند تا مناسب ترین انتخاب را در کمترین زمان ممکن، انجام دهید.

قیمت مناسب: تیم شیم با توجه به ویژگی ها و نیازهای سازمان و شرکت شما، سبد متنوعی از انتخاب ها را به مجموعه شما ارائه می دهد تا متناسب ترین بیمه مخصوص شرکت خود را با توجه به قیمت مورد نظر انتخاب کنید.

پشتیبانی و پرداخت سریع خسارت: مشاوره و همراهی کارشناسان تیم شیم تنها محدود به انتخاب بیمه و خرید آن نیست؛ بلکه در کلیه مراحل از جمله جمع آوری مدارک و تسریع فرایند پرداخت خسارت تیم شیم در کنار شماست.

پس اگر در جستجوی مشاوری دغدغه مند و متخصص در انتخاب بیمه درمان تکمیلی هستید، بیمه تکمیلی شرکتی تیم شیم را فراموش نکنید!

پاسخ دادن